Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Köztetek van olyan,...

Kamaszok! Köztetek van olyan, aki rühelli a tesiórákat? Gondolok itt olyanra hogy pl. utolsónak választanak, nem választanak, nem akar senki sem veletek lenni, stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó,én is 8 osztályosba járok,a tesitanárNŐ egy katonai kiképzőtiszt.Bunkó,paraszt,odamentem hozzá,mondom fáj az ujjam(késöbb kiderült,hogy eltörtem,műtötték)megkérdezte,hogy ő ezzel most mit csináljon..!Azóta ha fáj valamim,nem megyek oda hozzá szólni!!De már leadott minket,azóta se nagyon köszönök neki!..Utálom,de nagyon...Egy flegma,lenéző p*c*a
2013. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy számomra ez az egész tornatanterv érthetetlen. Mégis miért kéne nekem fekvőtámaszozni, kötelet mászni, meg hátrabukfencet csinálni egyes terhe mellett? Mert az, hogy x kört x idő alatt le kell futni a sportpályán az rendben van, hiszen valamennyi állóképességre mindenkinek szüksége van. A röpi/foci/kosár kombóval sincs semmi baj, mert a csapatjátékok közben azért sok mindent tanulhat az ember (kitartást, együtt dolgozást, összetartást.) De az, hogy én ki tudom nyújtani a lábam fejenállás közben mégis mit ad nekem? Ráadásul a legtöbb tanár nem az adott diák képességeihez mérten osztályoz, hanem "ha az Icuka tudott 2 métert ugrani, akkor a Viola is tud!" Ja, csak mondjuk Icuka 180 centi, Viola meg 160.
2013. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!