Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálják az energiaitalt...

Miért utálják az energiaitalt a szülők? Mi rossz van benne?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 22:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem amikor túl elbagatelizálják, de valóban egészségtelen.
2013. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen a koffein miatt, sőt. Inkább azért, mert tele van mindenféle szarral.

Az én szüleimnek a kávéval pl semmi baja, de annak nem igazán örülnének, ha energiaitaloznék. Bár én szerencsére nagyon utálom. :)

De most tényleg, hogy lehet szeretni? Az meg nagyon vicces, mikor a 10-11 éves kis kölykök ezzel menőznek.

2013. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
heti 4liter energiaiatal vedelek be semmi bajom nincs
2013. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát, most nem is lesz. Majd pár év múlva. :)
2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Koffein. Lehet kapni azt a Milli jegeskávé:D abban ugyanúgy 15mg/100ml koffein van mint a Bombában. A többi energiaitalban 32mg/100ml. A koffeinnel nincs akkor baj..vagyis persze h káros, meg minden..de akkorse annyira gáz:D

A sok műanyag dologgal van a baj..meg azzal, hogy azt se tudod mit iszol.

Több energiaitalban van taurin..és nem vagyok benne biztos, hogy tudod mi az....bikag*eci. Szóval nézz utána egy kicsit és idd ha marad hozzá gusztusod :D

15/L :D

2013. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

# 25


Visszalapozol láthatod a válaszomban, hogy csak a Monster egyes italaiban van, helyette más azonos hatású szereket használnak, ugyanis a taurinra adót vetettek ki!:) Mellesleg elég nagy mennyiségben tartalmazza az anyatej is! És napi 3g biztonságosan bevihető a szervezetbe - de minek?


Messze nem a taurin a legrosszabb alkotóeleme a dolognak. Egyébként is - a taurin javítja a véred oxigénszállító képességét, serkenti az agyműködésedet, a tested terhelhetősége is nő. És a cukor feldolgozóképességét is javítja a szervezetednek, vagyis időlegesen gyorsítja. (Aztán cukorbeteg leszel.) Csupán az a baj, hogy függőséget okoz, és hosszútávon nem csak a jó hatásait veszed majd észre...

2013. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Azért, mert függőséget okoz.


Én az ízéért szeretem. Konkrétan 11 éves korom óta iszom. Anyuval kezdtünk neki, együtt ittuk. Amolyan csajos tevékenység volt ez kettőnknek.


Az évek alatt egyre többet és többet kívántam, ma már hetente 4és fél litert iszom meg átlagosan, mert nem bírom nélküle.


Többször is próbáltam leszokni róla, de olyan szinten rosszul lettem 4 nap után, hogy majdnem összeestem. És mikor meghúztam az üveget, szinte rögtön jobban lettem.


Azóta már többször le akartam szokni, mindig rosszullét, ájulás közeli állapotba kerültem nélküle.


Volt időszak, amikor a hét minden napjára másfél liter jutott. Ezt sikerült visszaszorítani 4és fél literre hetente.


27/N

2013. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

# 27


Egyébként olyan két hétig kell elviselned, hogy kiürüljön a szervezetedből a 'nagyja', és utána már jobban leszel. De egyébként Sajnos csak fokozódni fog a függőséged, ugyanis tiltják be a függőséget okozó anyagokat, és új, még inkább káros anyagokkal helyettesítik.

2013. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem erdekel mit mondanak, napi 1-2 energia italt iszok altalaban Burnt vagy Monstert

En ugy vagyok vele, elvezem az eletet nem majd bubi mentes vizen elek, salatat ropogtatva?


Energia ital + egy szelet pizza es maris jobb minden


Irtak a suttyosagot, 4-5 tanulo vagyok de energia italt iszok xD

2015. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
mert a bornak jobb az íze, azért.
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!