Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti el szoktátok...

Kamaszok, ti el szoktátok olvasni az iskolában feladott kötelező olvasmányokat?

Figyelt kérdés
Miket olvastatok el eddig?
2013. okt. 9. 19:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%
Én kamaszkoromban a kötelező szó hallatán kiütést kaptam. Ezért egy-két év késéssel szoktam elolvasni.
2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

17-es, én ideges lennék ha szent johanna gimn-ot meg alkonyatot kéne olvasnom. egyrészt túl hosszú, másrészt meg rengeteg a negatív kritika róluk.

a megújítás nem abból kéne álljon h újakat raknak be, max kibővítik.

az odüsszeia is már vagy 4000éves, mégis tanuljuk.


megaztán a kjötelező olvasmányok nem azok a könyvek, amik feltátlenül sikeresek, hanem inkább értékesek.

15f

2013. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Amióta csak emlékszem, sosem olvastam el a kötelező olvasmányokat...Sosem tetszettek a kötelező olvasmányok...

És mielőtt valaki azt hinné, hogy egy műveletlen kis muslicaagyú hülyegyerek vagyok, hát nagyon nem, imádok olvasni, nagyon sok könyvet kiolvastam már, de csak olyanokat vagyok hajlandó kiolvasni, amik tényleg érdekelnek is és nem unom meg az egészet fél oldal után.

15/L

2014. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Velem annyira megutáltatták ezeket, hogy a kötelezőt (és a kötelező szerző bármi más "termékét") még filmen sem bírtam megnézni. Most, a suli vége után három évvel jutottam el odáig, hogy amikor a Fekete város ment a TV-ben, nem kapcsoltam át azonnal. Kb 5 percet láttam belőle, aztán letöltöttem és két nap alatt megnéztem mind a 7 részt :) Így tetszett, meg nagyon jó színészek játszottak benne, de ha ezt el KELLETT volna olvasnom, vagy kötelezően megnézni, nem hiszem, hogy bármikor is a végére értem volna...
2014. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Általánosban elolvastam, de bem írtam olvasónaplót. (Nem kérték) ezért aztán, amikor év közben dolgozatot írtunk, nem is sok mindenre emlékeztem. Meg megutáltam a kötelezőket. Később csak azt olvastam el, ami benne volt a szöveg gyűjteményben
2022. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!