Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hiszem a fiam meleg, mit...

Azt hiszem a fiam meleg, mit tegyek, beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A minap mentünk a városba, és amikor az egyik osztálytársa házához értünk, azt mondtam, hogy bemegy, odaadja a házit neki, mert beteg. De már a teraszon láttam, hogy csókolóztak, ezt kristály tisztán láttam!!!! Elfogadnám így, de olyan nehéz élete lenne szegénynek :(
2013. okt. 17. 20:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem beszélj vele és mond el ,hogy téged nem zavar, hogy meleg. Hidd el sokat fog jelenteni neki

19/F meleg

2013. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hühh, ez is megvolt! Amikor elkezdtünk róla beszélni, olyan keservesen sírva borult rám, hogy én meg rá, szintén sírva. Aztán megjött a férgem, aztán, ahogy megtudta, és látott minket, ő is elkezdett sírni. Aztán amikor kb. fél óra után befejeztük, elkezdtünk meleg vicceket mesélni hármasban, visszatért a család humora :D
2013. okt. 18. 22:15
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
7. vagyok, örülök hogy jól alakult. A "megjött a férGem" elég vicces elírás, remélem nem szándékosan írtad ezt :)
2013. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Jáááj, észre sem vettem :D
2013. okt. 19. 17:21
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon örülök, hogy így alakult a fiad helyzete. Én sajnos nem merem elmondani nekik, mert apám olyan tekintélyes ember, akinek nem lehet "retkes buza" a fia. :/

Jó, hogy ilyen szülők is vannak.


17F

2013. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az apád igazán sajnálhatja, hogy nem szeret feltétel nélkül! Tudja, hogy van egy fia, de azt nem, hogy sok tekintetben különleges!

2013. okt. 20. 10:16
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
De aranyosak vagytok:DD örülök hogy minden jól ment és nagyszerű szülők vagytok hogy így támogatjátok a fiatokat:)
2013. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az én vérem :)))
2013. okt. 22. 17:00
 19/25 supra01 válasza:
0%
Hány éves a fiad? Én nem tennék le róla, hogy "lebeszéljem" erről.
2013. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Erről nem lehet lebeszélni egy embert. Régen elfogadták a melegeket, csak ugye az egyház miatt kezdtek el minket utálni. Az egyháznak most nincs semmi szerepe egy normális ember életében, de még mindig ott van a melegek iránti utálat.

Mi lenne, ha egy gyereknek nem mondaná azt senki, hogy utálja a melegeket. Tegyük ezt mondjuk 20 évig a születésétől. Majd egy kérdőívet kellene kitöltenie, és kiértékelni az eredményeket. Szerintem színtiszta elfogadás lenne a dologból. Össze lehetne vetni a társadalom tulajdonságát az egyénével.


17F/meleg

2013. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!