Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hiszem a fiam meleg, mit...

Azt hiszem a fiam meleg, mit tegyek, beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A minap mentünk a városba, és amikor az egyik osztálytársa házához értünk, azt mondtam, hogy bemegy, odaadja a házit neki, mert beteg. De már a teraszon láttam, hogy csókolóztak, ezt kristály tisztán láttam!!!! Elfogadnám így, de olyan nehéz élete lenne szegénynek :(
2013. okt. 17. 20:44
1 2 3
 21/25 supra01 válasza:
4%
Én csak azért írtam, mert az anyja is jól látja, hogy nagyon nehéz élete lesz így, és ha fiatal, akkor még talán alakítható az a gyerek!
2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Először is, ez nem rábeszélés-lebeszélés függvénye, nem választás függvénye, genetikai hiba. Másodszor ha le is lehetne beszélni, szerintem az égvilágon semmi jogom nem lenne rá, hogy beleszóljak az életébe. Hogyne, hogy aztán majd fojtsam el az érzelmeit (mert ha tetszik-ha nem, ezt tenném így vele), hogy aztán majd negyvex évesen, gyerekkel, feleséggel a nyakán jönne le neki újra, és ez a helyzet az ÉN LELKEMEN SZÁRADNA!!!
2013. okt. 23. 13:20
 23/25 MrPifta ***** válasza:
85%
nincs rosszabb dolog, mint ha titkolózni kell a saját szülő előtt is! Emberek, úgy neveljétek a gyereket, hogy minden titkot megoszthasson veletek!
2013. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon örülök,hogy jól alakultak a dolgok! :)

16/F (meleg)

2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%

Fantasztikus szülők vagytok!!!

Gratulálok nektek és minden jót kívánok :)


20/L/leszbikus

2014. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!