Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért ilyen az anyukám? Én...

Mért ilyen az anyukám? Én vagyok a hibás? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os. Nem vagyok rossz tanuló 4.1 lett az átlagom félévkor, nem buktam semmiből.Lett egy kettesem kémiából, de az senkinek nem lett ötös.Három db 3-asom lett a többi 4-5. Egyfolytában azt mondogatja, hogy remélem ha nem vesznek fel sehova akkor megtudom, hogy nem így kellett volna hozzáállnom a dolgokhoz és rájövök, hogy szar tanuló vagyok. Én nem érzem annak magam. Mindent beleadok a tanulásba és nem tehetek róla hogy csak ennyire

telik tőlem, de nem fogadja el. Mindig csak azt a szöveget mondja, hogy az életemmel játszom, hogy a felvételim szar lett (matek:22, magyar:32 és vannak ennél sokkal rosszabbak és persze jobbak is, de örülök, hogy ennyi meglett mert kevesebbre számítottam.) Nem vonja el semmi a figyelmemet a tanulásról. Nincsenek fiúk, rendes, jó gyerek vagyok. Mindig jó kapcsolatom volt az anyukámmal, bár mondjuk mostanában sokat veszekszünk én annak is "én vagyok mindig az oka" szerinte, pedig mindig ő kezdi. Ti anyukák hogy állnátok hozzá ezekhez?Szerintetek is nekem kell valahogy megváltoznom?

13/L



#tanulás #kamasz #Anyja lány kapcsolat
2014. jan. 31. 00:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Megpróbálok vele beszélni.:)
2014. jan. 31. 23:29
 12/12 anonim válasza:
Nekem 4,6 az atlagom rengeteget keszultem a felvetelire es megis csak 67 pontom lett. Folyton azt hallom hogy mert nem figyeltem jobban oda a matekra,stb.... Egyebkent sokan igy elrontottak a felvetelit ugyhogy nyugi. Nekem szokta anyukam mondani hogy semmire sem vagyok jo.. Multkor egymashoz se szoltunk, vagyis inkabb o nem beszelt velem, de a vegen kibekultunk. Szerintem ok is nagyon idegesek most a felveteli miatt, sot jobban mint mi:) Szerintem nekik sem mindegy hogy hova megyunk tovabbtanulni. Meg mi majd kesobb fogunk rajonni hogy tanulni kellett volna tobbet. Igaz en rengeteget tanulok de azon gondolkodom mostanaba hogy lehettem volna kituno is..:D Ne aggodj miutan vege lesz az egesz felhajtasnak a felveteli korul mindenki le fog nyugodni:D anyukammal is eleg nehez mostanaba, neha ugy erzem nem en vagyok kamasz hanem o :DD kitartast!!:) 14/l
2014. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!