Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti egy 16 éves lánynak...

Szülők! Ti egy 16 éves lánynak engednétek, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a gyerek,és a szülő sem.A húgom jövő héten lesz 16 éves.Több mint fél éve együtt vannak a barátjával.Nem igazán ismerem a fiút(20 éves),de rendesnek tűnik.

Arra lennék kíváncsi,hogy ti szülők,meg engednétek-e a lányotoknak,hogy a fiújával aludjon ennyi idősen,illetve ti hány évesen engedtétek meg a lányotoknak?

Nemtudom,én úgymond elég régimódi vagyok,ahogy a szüleink is.Ezért is gondoltam rákérdezek itt is,hogy hogy megy mostanság.Vele igazából sokkal engedékenyebbek a szülők,mint anno velem voltak.Már elengedik bulizni,ide-oda,sokáig kint lehet..vagyis jóval tovább mint én ennyi idősen.Ezek mellett a jegyi sem jók,bár ez nem a pasizás meg a bulizás hibája,már kisebb korában sem ment neki könnyedén a tanulás.Viszont ezeket félretéve egy nagyon rendes,okos,életre való kis csaj és akármilyen furán hangzik érett gondolkodású.(bár az én szememben örökké az idióta kis pisis hugom marad:D)

Nálam lány (kb) 18 évesen aludt,úgyhogy kíváncsi vagyok,hogy a szüleink ezt is meg engedik-e neki..

Csak gondoltam rákérdezek itt is,mert a drága húgom nyaggat már egy ideje,hogy nem igazán meri felhozni anyuék előtt a témát,meg segítsek neki meg puhitsam meg őket stb stb.Érdekel,hogy egyáltalán érdemes-e segíteni neki,én személy szerint meg engedném,de hát még nem vagyok szülő.



2014. márc. 3. 01:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Akik nem engednék, h ott aludjon. Akkor ti betartottátok, h 18 éves korotokig nem éltetek nemi életet? 18 évesen vihettétek haza először pasit? Vagy túl vad tini korotok volt és most ti ezért nem engednétek? Vagy féltékenyek vagytok, h ők most élik a fiatalságukat, ti meg már "ki öregedtetek"? Kíváncsian várom ezekre a kérdésekre a válaszokat, és ne csak egyet szúrjatok ki és egyre válaszoljatok, sorban az összesre ;)
2014. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy 24 évesen ki vagyok öregedve.17 évesen aludtam először egy barátommal akit a szüleim évek óta ismertek és pettingen kívül más nem volt,19 évesen veszítettem el a szüzességem,persze már más fiúval voltam aki azóta a vőlegényem,fiút bemutattam otthon de eszemben sem volt vele aludni,tudtam az még baromi korai 14-16 évesen.
2014. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4%
Na 17 évesen aludtál fiúval, csak nem vártad meg a 18at. És akkor már az az 1 év ide vagy oda? Ne vicceljetek már... Pláne, teljesen más világot élünk már, jó, h nem megyünk vissza a múltba amikor csak akkor szexelhettek az emberek mikor összeházasodtak... Ez azért vicces.
2014. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem de minél jobban tiltják annál rosszabb. Kamasszal így is nehéz nem hogy még egy szerelmessel.Tudom én ezt magamról nagyon rosszul esett mikor anyumék nem engedték meg hogy nálunk aludjon.Csak veszekedés volt.Amúgy meg ha nem szűz már mi az akadálya? Szerintem ez csak testvéri aggódás ami dicséretes :)
2014. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
én nem írtam 18 at,17et írtam az előző oldal utolsó válaszolója vagyok,és igen nagyon sokat számít kamaszkorban az 1 év,attól senki nem megy vissza a múltba,hogy nem szexel 15-16 évesen
2014. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy miért nem való tiniknek az együtt alvás, ha eltekintünk a szextől? Mi a rossz abban, ha összebújik a szerelmével és mellette ébred? Az egyik legjobb dolog a világon, még szex nélkül is.
2014. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
Ilyet csak egy tini kérdez,épeszű felnőtt nem,ennyi erővel 12 évesek is aludjanak együtt...
2014. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
22%
Azért a 12 éves az más, az még tényleg gyerek. De egy 16 éves?! Pont ekkor tombolnak a hormonok! Miért, szerintetek miről szól egy tini korszak? Most őszintén... Pont nem arról, h bolondságokat tegyen az ember?! Felnőtt korban már nem tehet meg őrültségeket, mert akkor azért nézik e az embert, h nézd már felnőtt létére milyen eszetlen... Akkor mikor legyünk "bolondok"? Egyértelmű, h a tini korban. Egyszer tini az ember, azt az időt soha nem lehet vissza hozni.
2014. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
az hogy együtt alszik a pasijával 20on évesen senki nem nézi hülyének,és attól,hogy tombolnak a hormonok még korai 16 évesen még nem felnőtt abszolút,mindennek meg van az ideje
2014. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

" Akkor ti betartottátok, h 18 éves korotokig nem éltetek nemi életet? "


Bőven egyetemista voltam már.


18 évesen vihettétek haza először pasit?

16 évesen magamtól is tudtam, hogy korai lenne.


Vagy túl vad tini korotok volt és most ti ezért nem engednétek?


Egyáltalán nem


Vagy féltékenyek vagytok, h ők most élik a fiatalságukat, ti meg már "ki öregedtetek"?


25 éves vagyok, nem öregedtem ki semmiből.Egy felnött nő mégis mit irigyelne egy tinitől?

2014. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!