Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti egy 16 éves lánynak...

Szülők! Ti egy 16 éves lánynak engednétek, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a gyerek,és a szülő sem.A húgom jövő héten lesz 16 éves.Több mint fél éve együtt vannak a barátjával.Nem igazán ismerem a fiút(20 éves),de rendesnek tűnik.

Arra lennék kíváncsi,hogy ti szülők,meg engednétek-e a lányotoknak,hogy a fiújával aludjon ennyi idősen,illetve ti hány évesen engedtétek meg a lányotoknak?

Nemtudom,én úgymond elég régimódi vagyok,ahogy a szüleink is.Ezért is gondoltam rákérdezek itt is,hogy hogy megy mostanság.Vele igazából sokkal engedékenyebbek a szülők,mint anno velem voltak.Már elengedik bulizni,ide-oda,sokáig kint lehet..vagyis jóval tovább mint én ennyi idősen.Ezek mellett a jegyi sem jók,bár ez nem a pasizás meg a bulizás hibája,már kisebb korában sem ment neki könnyedén a tanulás.Viszont ezeket félretéve egy nagyon rendes,okos,életre való kis csaj és akármilyen furán hangzik érett gondolkodású.(bár az én szememben örökké az idióta kis pisis hugom marad:D)

Nálam lány (kb) 18 évesen aludt,úgyhogy kíváncsi vagyok,hogy a szüleink ezt is meg engedik-e neki..

Csak gondoltam rákérdezek itt is,mert a drága húgom nyaggat már egy ideje,hogy nem igazán meri felhozni anyuék előtt a témát,meg segítsek neki meg puhitsam meg őket stb stb.Érdekel,hogy egyáltalán érdemes-e segíteni neki,én személy szerint meg engedném,de hát még nem vagyok szülő.



2014. márc. 3. 01:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Látva azokat a barátnőimet akik már 15-16 évesen együtt aludtak a jelenlegi barátaikkal nem engedném meg. De ki tudja,hogy ha lányom lenne akkor lehet,hogy éppen megengedném. Ha úgy viselkedne stbstb.. azért egy 16 meg egy 16 éves lány között is lehetnek órási különbségek ezért se értem soha az ilyen kérdéseket.


Ha úgy látod,hogy nem származna baja a hugodnak akkor persze segíts neki,de ha te se látod jónak akkor inkább a hugoddal beszélj,hogy várjon még ezzel egy picit.

17l

2014. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem olvastam el, de igen.
2014. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Húha,hogy megoszlanak itt a vélemények.:D

Mondjuk sejtettem,hogy ilyesmi válaszokat kapok.Bennem is hasonló doglok merültek fel.Ezért is kérdeztem,tény és való hogy még csak 16 éves,de jól nevelt értelmes gyerek.Mellesleg hiába írjátok azt is hogy ennyi idősen korai a szex meg hogy a mai világ.Régen is voltak lányok akik már 14-15 évesen elvesztették a szüzességüket,csak nem igazán beszéltek róluk,meg nem voltak ilyen oldalak ahol erről lehetett beszélni.

De ezeket félretéve mégis féltem a hugom,bár már igazából nincs nagyon mitől..csak annyira furcsa,milyen hamar felnő az ember..

2014. márc. 3. 22:02
 24/31 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 19 és nekem megengedték 16 évesen kb. félév után. Nem engedtek el bulizni (17 éves koromig), ha cigiszagom volt (csak néha), akkor is elég mérgesen néztek, ha kicsit részegen jöttem haza, akkor is idegesek voltak (sőt, még most is azok :D)...de azt mondta anyukám az együtt alvással kapcsolatban, hogy az az én döntésem, ő nem szól bele, a szex jó dolog, nem is káros, csak az a fontos, hogy védekezzünk és csak azt engedjem, amit akarok...:)

Szóval nekem rábólintottak a kérésemre, és én is ezt fogom tenni majd a gyerekeimnél :)

2014. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az együttalvás nem a szüzesség elvesztése előtt szokott lenni? Nekem kicsit furcsa a sorrend. Amúgy megengedném, főleg ha már nem is szűz.
2014. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nekem 16..szülinapomkor megengedték..két hónap után..látszott hogy hihetetlenül szeretjük egymást..csak petting volt..következő hétvégén is ott aludt és akkor vesztettem el a szüzességem.. azóta is együtt vagyunk, és ugyan úgy, ha nem jobban, szeretjük egymást :) lassan a házasságra készülünk :)
2014. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 15 évesen engedték már 10 hónap körül hogy együtt aludjunk. Nincs abban semmi szerintem, hogy egymás mellett alszunk összebújva. És akkor még nem is feküdtünk le, szóval nem értem a 2 közt az összefüggést, mivel szexelni nem csak éjszaka lehet.
2014. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
60%
Nos. Nálam érdekes helyzet van. 15 éves vagyok 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szüleim elváltak, külön élek anyukámmal. Õ minden ilyen téma elõl elzárkózik, együttalvásról, tabiról hallani sem akar. Apukám támogat ezen a téren, szerinte tudom a következményeit a dolgoknak, tudom mi hogy van, bízik bennem. Ha nála vagyunk persze ottalszunk, összebújunk, együtt fürdünk. Megjegyzem még mindig szûz vagyok. :) Barátom 17 én 15 :)
2014. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
60%
Ha csak alszanak, akkor igen.
2014. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Vegul mi lett?
2015. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!