Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam követeli...

Mit tegyek, ha a fiam követeli a cipőt?

Figyelt kérdés
10 éves fiam nagyon szeretne egy Puma cipőt ami 10000 forint körül van. Jelenleg terhes vagyok és nincs pénzünk rá. Sajnos nem érti meg és csúnyán beszél velem. Mit csináljak, ha nem tudom megvenni azt a cipőt?!
2014. ápr. 20. 09:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Az apjával nem élünk együtt. Pontosan ő biztatta rám a gyereket.
2014. ápr. 20. 10:17
 12/56 anonim ***** válasza:
94%
Most, ebben a korban a legfontosabb, hogy megértse a gyerek, nem telik mindenre. Később még nehezebb lenne. sajnálatos hogy az apja nem hogy nem segít neked ebben, de még uszítja is a gyereket.
2014. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Olyanokat is mond, hogy utál engem és haljak meg. Miből vegyem meg neki, hogy ne hisztizzen?
2014. ápr. 20. 10:25
 14/56 anonim ***** válasza:
60%
menthetetlen vagy.viszlát.
2014. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%
Ha az apja bíztatta és külön is éltek,mért nem veszi meg az apja? vagy legalább mért nem segít be? Nálunk ha hiszti megy valamiért, csak azért sem kapja meg, de ha utána szépen kéri, és megtehetem megveszem neki!
2014. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 sippara ***** válasza:
59%
EGYETLEN kérdés: minek még egy gyerek, ha ezt sem tudod se nevelni, se anyagilag támogatni, se semmi? Hogy nőjön az is, mint a gomba? Egyáltalán egy gyerek minek kellett? Sajnos tényleg menthetetlen vagy. Azt tudnám ajánlani, hogy add el a tested, vagy a házat, nehogy már Hisztikének ne legyen 10 évesen puma cipője. Nekem se vett anyám, meg is haltam 11 évesen..
2014. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
92%

Már csak azért se vedd meg, mert ha követelőzéssel eléri, amit akar, akkor mostantól mindig ez lesz.

Nem, és kész. Tíz évesen nem kisgyerek már, meg kell értenie, ha nem telik valamire.

Ugyanakkor ne csak nemet mondj, hanem rendesen és komolyan magyarázd el neki az okát is.

2014. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
21%

Ha ennyire pénztelen vagy, akkor az ujabb terhesseg nagyon hianyzott neked! 10 ev mulva majd a masodiknak magyarazhatod h nincs!

Persze h vagyik szep cuccokra, ebben a korban fontos.

Te meg penzt nem tudsz elöallitani, csak kufircolni

2014. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
24%
Egy jótanács: ne tegyél fel ilyen kérdéseket itt fel, mert a sok (nyilván gyerek nélküli) tini szét fog alázni.
2014. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
50%

ebben a baromi nagy liberalista nevelésben a gyerek irányit.. annak idején eszembe nem jutott volna kinyitni a kicsi számat, hogy én akarok valamit, akkora pofont kaptam volna anyámtol, vagy apámtol, hogy meg se kockáztattam ... mostanság meg, pláne itt, mindig azt olvasom, hagyni kell a gyereket, nem baj, ha a gyerek irányit..stb. stb.

én ugy nevelem az enyéimet, ahogy annak idején engem..igy nincs követelözés, nincs visszabeszélés.

2014. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!