Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam követeli...

Mit tegyek, ha a fiam követeli a cipőt?

Figyelt kérdés
10 éves fiam nagyon szeretne egy Puma cipőt ami 10000 forint körül van. Jelenleg terhes vagyok és nincs pénzünk rá. Sajnos nem érti meg és csúnyán beszél velem. Mit csináljak, ha nem tudom megvenni azt a cipőt?!
2014. ápr. 20. 09:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azt kéne kérdezned h miböl vedd meg,hanem elgondolkodni miért irányit ennyire a 10 éves gyereked...ha nincs rá pénz akkor bármit csinálhat....
2014. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
77%
"kérd meg apádat vegye meg neked, nekem nincs rá pénzem, és ha ennyire szemét dögnek tartasz akkor lakj apáddal" és kezdj el neki becsomagolni
2014. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
61%
Ó.. minek kellett még 1 gyerek, ha a meglévőt sem tudjuk eltartani és ami sokkal fontosabb, megnevelni? MINEK??
2014. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom eddig liberálisan nevelted, sosem ütöttél a fenekére hogy ne sérüljön a kis lelke igaz?
2014. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
32%
Nincs nincs. Mondjuk attól, hogy jöna tesó attól a nagynak még kellene cipő. AZt gondoltam, a cím alapján, hogy valami méreg drága cipőt akar 40-50 ezerért, de nem, hanem egy tök normáls árban lévő cipőt.
2014. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
4%

"Gondolom eddig liberálisan nevelted, sosem ütöttél a fenekére hogy ne sérüljön a kis lelke igaz?"


Te szétütnéd a mocskos pofáját, nem igaz? Jól sejtem hogy nincs gyereked?

2014. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
20%

Iszonyú, mikor valaki hozzaszól egy temahoz, amihez nem ert, de azt hiszi megis, mert gyerekkoraban ha ö hasonlot kert, akkor pofonvagtak es most mast is arra biztat! Mi ez ha nem rosszindulat?

Arra biztatni egy anyat, h megüsse a gyereket, es h rakja ki otthonrol!

Megrenditeni a bizalmát, csak mert normalis igenyei vannak !

Nem ertem h az ilyen " anya" miert vallal nyakra före gyereket, ha nem tud mit nyujtani nekik!

Csak terhes maradni, azt tud es az ok, csak vasarolni ne KELLJEN nekik , elvegre a világra kertek magukat!

2014. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
10%

Fogalmazd at a kerdest. Kufircolni tudtam, a gyerekeim eltartani nem!

Mi a teendö?

2014. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
77%

Megrenditeni a bizalmát, csak mert normalis igenyei vannak !



mert több napon keresztül hisztizni egy márkás puma cipőjért egy 10 évesnek teljesen normális igény?


OMG...

Fogadjunk te is az a tipikus szülő vagy aki nem szól rá a gyerekre hogy ne rugdossa szét a az előtte ülő néni térdét mert te nem korlátozod a gyereked a szabadságában - ahogy a "viccben" is van...

2014. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
79%
De igen, van gyerekem. De egyik sem hisztis, követelőző és akaratos. Sőt, agyon se ütöttem, de mikor harmadjára se értett a szép szóból rásóztam a fenekére. És láss csodát, az én gyerekem tud viselkedni :-)Engem is így neveltek és én se voltam követelőző, de aki nem fegyelmezi a gyerekét, meg is érdemli hogy ilyen legyen a gyereke. Az természetes hogy szeretne szép holmikat, de az már nem hogy ilyeneket mond az anyjának. Remélem a ti gyereketek is ilyen lesz és majd meglátjátok mit rontottatok el.
2014. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!