Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam követeli...

Mit tegyek, ha a fiam követeli a cipőt?

Figyelt kérdés
10 éves fiam nagyon szeretne egy Puma cipőt ami 10000 forint körül van. Jelenleg terhes vagyok és nincs pénzünk rá. Sajnos nem érti meg és csúnyán beszél velem. Mit csináljak, ha nem tudom megvenni azt a cipőt?!
2014. ápr. 20. 09:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
91%

16ezer? az szép

én 9ért vettem Adidas cipőt a 3 éves fiamnak

2014. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
44%

minek egy 3 évesnek 16 ezres vagy akár egy 10 ezres cipö?

mennyi idö alatt növi ki?

lehet mondani, hogy 10 ezer alatt nincs normális cipö..persze nekem is van 90 ezeres csizmám, meg 45 ezres félcipöm...de egy 3 évesnek nem vesz az ember (már ha normális) 10 ezres 20 ezres cipöket, mert teljesen felesleges, nem fogja 4-5 évig hordani..

2014. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
80%
egy 15-16 évesnek venni 20-40 ezerért jóminőségű cipőt azt mondom oké, mert ha nem divatmajom és vigyázz rá akkor évekig jó lesz neki. De egy háromévesnek meg egy 10 évesnek ennyiért cipőt, csakhogy felvágjon az ember? 1 év és kinövi!
2014. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
24%
nem azért de ez rendes cipő 7-10ezer között van ha nem kínai vackot akarsz venni,és nekem fontos a 3 éves fiam lába
2014. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Én most vettem a 3éves lányomnak a deichmannban 4700 forintért tök jó cipőt,nem kínait.kérdező:megértem,h lelkifurdalásod van,h nem tudod megvenni,DE:ne iss vedd meg,ha ilyen kövezelődző.beszéld meg vele,h amikor lesz rà pénz és ő normálisan viselkedik,megkaphatja vagy menjetek el más cipőboltba,hátha megtetszik neki valami olcsóbb(CCC-ben,deichmannban tök jók vannak)Azért az még fontos info lenne,h amúgy szüksége van-e másik cipőre,v csak úgy kitalálta magának.
2014. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
14%

Soha nem adnék adidast a lábára. Nekem az fontos, hogy egészségesen fejlődjön a lába.Semmi felvágás nincs benne. Az apjának is fontos, hogy minőségi cipő legyen a lábán. Mellesleg mind ketten dolgozunk, nem ő tart el.

Azért kell 16ezre cipő mert ennyibe kerül egy tényleg jó minőségű bőr gyerek cipő. Ami tartja a bokáját, nagyon rugalmas talpa van stb.

2014. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
82%

# 46/46 sosem dobott ki anyám 16 ezer ft-ot vagy többet a cipőmre, amig növésben voltam, mégsincs semmi baja a lábamnak, és ezer jó pá százezer, ha nem millió ember így van.. sőt az ilyen jhaj de jól tartja a bokáját cipőkkel egy fejlődésben lévő szervezetnél pont az ellenkező hatást éred el: minek erősödjön a "szervezet" és javítsa magát, ha van mi ezt megoldja helyette már ilyen fiatalon...


tudod nem hiába van annyi allergiás gyerek se a világon, mert minden 99,99%-ban fertőtlenít, azt a szervezet nem tudja hogy reagáljon az idegen testekre...

2014. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
46os el van tévedve,6-7ezerért is van jó minőségű bőr cipő,adidast én azért vettem mert az a legjobb sport cipőnek,10ezer felett tényleg értelmetlen cipőt venni egy 3 évesnek
2014. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
91%

Hát így tuti nem kapná meg, azzal csak megerősíted hogy ha valamit el akar érni így kell viselkednie.

Neveld tudatosabbra, 10 éves.Spóroljon.Vigye vissza az üvegeket , gyűjtsön papírt. Oltsa le a villanyt, spóroljon a vízzel és számoljátok együtt mi mennyibe kerül.

Rá fog jönni hogy mennyit is ér 10 000 Ft .

2014. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
28%

Régen még nem is 16ezerbe kerültek a cipők. De régen is kiskorban olyat vettek a gyereknek ami tartja a lábát. Nem supinalt cipőről beszélek, mert az valóban árt, de egy pici nöésben lévő gyereknek régen is fontos volt, hogy tarts a bokát a cipő. Nekem is ilyen volt pedig nem most voltam gyerek. Mellesleg az orthopédus is ezt a cipőt ajánlotta leginkább egy egészséges lábú gyereknek.

Én olcsóbban tényleg jó minőségű cipőt még nem találtam mint 12ezer forint. Most már sajna 16ezer mert kevés helyen van a méretében. De nekem az egészsége megér ennyit.

2014. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!