Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam követeli...

Mit tegyek, ha a fiam követeli a cipőt?

Figyelt kérdés
10 éves fiam nagyon szeretne egy Puma cipőt ami 10000 forint körül van. Jelenleg terhes vagyok és nincs pénzünk rá. Sajnos nem érti meg és csúnyán beszél velem. Mit csináljak, ha nem tudom megvenni azt a cipőt?!
2014. ápr. 20. 09:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
88%

Segíts neki megtanulni, hogy mi, mennyibe kerül. Ha szokott kapni nyalánkságot, csokit, fagyit, akkor helyette kérheti az árát, és gyűjtse össze a rávalót.

Vagy tegyél be egy szerinted méltányos összeget: 500-1000 forintot egy dobozba, és mondd, hogy havonta kap hozzá ugyanennyit, és ha összegyűlik, megveszitek a cipőt.

Azt is mondhatod, hogy csúnya beszédért viszont alkalmanként egy százast, vagy az egészet ( ahogy gondolod) visszaveszed, és akkor kezdődik előröl az egész.

2014. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
11%

Márt nem azért,de ha még 1 gyerekre sincs pénzed,egyedül neveled,akkor mi a fenének neked még egy gyerek?Miből fogod eltartani,he?Csak gratulálni tudok

De egyébként adj neki egy pofont ha csúnyán beszél

2014. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem,hogy kedves válaszoló miért gondolja,hogy csak a 20ezer körüli cipő megfelelő,lehet kapni már 6ezerért is bőr cipőt ami nagyon is jó a gyerek lábának pl egy D.D step 6-7ezer, egy Elefanten 9-10ezer mindkettő remek cipő és még sorolhatnék 6-10ezer között,az ortopéd orvosok is javasolják ezeket,ha beteg a gyerek lába az más kérdés de egészséges gyereknek pénz kidobás 10ezer felett cipőt venni
2014. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjátok már a kérdezőt ti nyomorultak! Arra nem gondoltok,hogy mondjuk éppen elment ez a pénz kajára vagy közbejött valami fontos dolog,ami több pénzbe került?! Nem kell az eszet osztogatni,ha nektek sincs;) Kérdésedre válaszolva.Ne foglalkozz vele,hogy követelőzik,mond meg neki,ha nem fejezi be mehet a híd alá lakni.! Vagy vond meg tőle valamelyik kedves játékát,amíg "normális" nem lesz! 14/L
2014. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
14%
Nyomorult? Kis taknyos osztja az észt,én mondjuk nem bántottam a kérdezőt,de az igazán zavar,mikor egy kislány így beszél a felnőttekkel.
2014. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek és a válaszolóknak is valahol.

A válaszadóknak abban, hogy kicsit erélyesebben kéne fellépni a gyerekkel szemben, elvégre ne egy 10 éves diktáljon otthon. Állj a sarkadra kérdező!

A kérdező pedig nem hinném, hogy a semmire szül, egyszerűen másra kell a pénz. Amúgy meg egy kiskamasz gyerek lába folyamatosan nő, pár hónap alatt mehet e levesbe a drága cipő.

2014. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!