Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy engedje, hogy hétvégén a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, tudja, hogy nagyon szerelmesek vagyunk. Volt már egy féléves kapcsolatom (a mostani jóval mélyebb), ahol négy hónap után (nagy veszekedések árán) megengedte. Tudja, hogy már nem vagyok szűz. 18L, 21F, a lány vagyok.
2014. máj. 12. 20:01
1 2
 11/13 ivilicious ***** válasza:
Én az anya hozzáállását sem értem amúgy, vagyis az anyák hozzáállását, együtt vannak régebben, már nem 13 éves....figylejetek...A FSZ NAPPAL IS FELÁLL, NEM CSAK ÉJSZAKA! és minél minél jobban tiltanak vkit, annál jobban megy..
2014. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én se úgy értetem hogy szó nélkül lelépsz de 18 évesen már nem kérnék engedélyt hanem csak közölném hogy tudja hogy nem leszek otthon.
2014. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jaj, olyan szerelmes vagyok még mindig ebbe a fiúba! Még mindig emlékszem, milyen izgatott voltam az első ottalvás előtt...
2016. jan. 17. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!