Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi volt a legdurvább...

Kamaszok! Mi volt a legdurvább dolog ami az osztálykirándulásokon történt (akár idén, vagy régebben) veletek, vagy másokkal?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek kort , nemet, és osztályt is odaírni :)

2014. máj. 24. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk még ötödikben történt az erdei kiránduláson, hogy számháborúztunk egy erdős-rétes részen és az egyik osztálytársam úgy leesett a fáról, hogy eltört a keze és nyílt sebe lett. Én hál'Istennek nem láttam, de akik látták a sebet azt mesélték, hogy elég csúnyán nézett ki.
2014. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Előző válaszoló vagyok, csak elfelejtettem kort, nemet és osztályt írni. :3 13/L és 7. osztály.
2014. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Tavaly osztalykirandulason iszonyatosan berugtunk,meg cigiztunk,ezert iden nem is megyunk :c

De tavalyelott Balatonon voltunk,4 napra. Ott is ittunk rendesen,de nem volt gaz,mert este volt,es nem vette eszre az of. Itt este kiszoktunk a Balatonra,es reggel ott is ebredtunk. Reszleteket nem vagom,mert elegge ittas allapotban voltam.

Nalunk csak ilyen berugos tortenetek voltak. Ilyenek,hogy elesik,eltorik a keze,ilyenek nem.

Gimnazium

2014. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

7.-ben az osztályfőnök nekivágta a barátnőmnek elég erősen a falhoz, amiért 10 percet késtünk. Meg olyan műsort levágottunk nekünk egy csomó ember előtt, hogy sosem fogom elfelejteni...

Durvább nincs, szerencsére balesetek nem történtek soha, bár nem is voltunk túl sokszor kirándulni. A 7.-es volt az utolsó, akkor még kicsik voltunk az iváshoz, azóta meg nem volt osztálykirándulásunk, szóval nincs is más sztorim. :D

2014. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
barátnőmet*
2014. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Elég sok volt. Talán legdurvább mikor 8,ban egy srác kihányt az ablakon... A 3. emeletről... A tanári elé...


Vagy tavaly együtt aludtam egy sráccal (barátok vagyunk, de nem akart azzal aludni akivel beosztották mert megfenyegette) és reggel mikor lementünk reggelizni az egész osztály kussban maradt és mindenki ránknézett majd elkezdett susmorogni, végül az lett a vége,hogy az of ilyen kérdéseket tett fel, hogy "na és fiam szűz vagy még?" meg egyéb magánéleti kérdéssel próbálta bebiztosítani, hogy nem eggyel többen megyünk haza.

Ultra cink volt, de nem bántam meg :D

2014. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk cigizés meg ivás volt, de le is buktunk:D Mondjuk Ausztriában voltunk, szóval hazaküldeni nem nagyon lehetett, de kaptunk intőt.

Ekkor voltam 14/L, most 15:D

2014. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Én 14 éves voltam, majdnem az egész iskolának együtt volt tábora, egy akkor 17 éves lány antidepresszánsra töményet ivott, mentő vitte el, de végül szerencsére nem lett komolyabb baja.
2014. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ofő bezárt mindenkit a szobájába kívülről kulccsal, tetőtéren voltunk, 4-5. emelet magasságban, hát kiültünk a tetőre szépen sorban (a szobák végig egy folyosón voltak) vízipipázni, meg ilyenek. A vége egy törött ablak és kiszakadt szúnyogháló lett, de nem lett balhé belőle, ofő meg magát hibáztassa, nem kell bezárni minket.
2014. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Ja és akkor 14, most 16/L, 8.-ban történt, most 10.-es vagyok (tavaly nem mentünk csak egy napra, idén 4-re... :D)
2014. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!