Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi volt a legdurvább...

Kamaszok! Mi volt a legdurvább dolog ami az osztálykirándulásokon történt (akár idén, vagy régebben) veletek, vagy másokkal?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek kort , nemet, és osztályt is odaírni :)

2014. máj. 24. 10:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk egy elég durva eset volt, amikor 11.-esek, 17 évesek voltunk. Nekem életem egyik legrosszabb élménye....

Biciklis kirándulás volt, szóval mindenki vitte a saját (vagy kölcsönzött) bicaját, és az osztálykirándulás abból állt, hogy kisebb biciklitúrákat tettünk meg a környéken.

Na, az egyik éjjel a fiúk szórakoztak a táborhelyen a biciklivel. Elég meredek utak voltak, fákkal körülvéve, és azon versenyeztek hogy ki tud gyorsabban leérni a lejtőn. Sötétben...

Az egyik osztálytársammal jártam, és sajnos az én barátom is részt vett a hülyeségben. Na és persze ő volt az, aki az egyik kanyarban megcsúszott a bicajával, és fejjel egy fának ütközött - mondanom sem kell, hogy sisak nélkül. Én szerencsére nem láttam magát az esetet.

A barátom elvesztette az eszméletét, és a koponyája is megrepedt, szerencsére nem törött a csont. Nagyon súlyos agyrázkódása lett, egy teljes óráig nem volt magánál, és utána még egy hetet kórházban kellett töltenie. Ezen kívül eltörött a csuklója is.

Ne tudjátok meg milyen érzés volt éjjel 2-kor arra ébredni, hogy mindenki kiabál, hogy a barátomnak balesete volt és most ott fekszik eszméletlenül, vérző fejjel... Mikor a mentők elvitték, még akkor sem volt magánál, szerencsére az ofő megengedte hogy vele menjek a kórházba, hogy legalább ismerős arcot lásson, ha magához tér (akkor már 10 éve legjobb barátok voltunk, 2 éve jártunk).


Szerencsére elég hamar rendbejött végül. 3 év telt el, azóta is együtt vagyunk, de kicsit lenyugodott szerencsére, hasonló dolgokban nem volt részünk... :)


20/L

2014. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Egyik szellemileg kissé fogyatékos (tényleg beteg) osztálytársam hátulról belelökte a mit sem sejtő osztályfőnökünket a medencébe úgy, hogy a zsebében mobil és fényképező volt.

Ugyanez az osztálytársam az aquaparkban eltörte a kezét.

Egyik osztálykiránduláson azt terjesztették, hogy pedofil van a kempingben, mindenki be volt szarva, a tanárok kiadták az utasítást, hogy egyedül nem mehet senki sehová. Nagyon hiteles volt a sztori, persze később kiderült, hogy nem volt valóságalapja...

2014. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Miért kell lepontozni? Használható választ adtam a kérdésre, akármennyire elítélhető is, azt mégse mesélhettem el, amikor pizsiben entünk Szeged belvárosában kávéért, mert rendesek (és nem másnaposak) voltunk :D
2014. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Tavaly az egyik lány bepiált és úgy ment (csúszkált...) végig a városon... Széttörtünk egy üvegasztalt... Eltűnt egy Monet reprodukció (eltettük a festményt és nem emlékeztünk, hogy hova)... Telepakoltuk székekkel a liftet, és úgy küldtük le... Hajnal 2kor üvöltözve rohangáltunk a hotelban, ahol egyébként nem csak mi voltunk, hanem pl egy házaspár, a násznép, családos emberek, külföldi turisták, stb... Kiöntöttünk két liter kólát az ágyneműre... Otthagytunk kb 15 zsilettet (ez nem tudom, mire kellett)... Összearcmaszkoztuk a szekrényt... Elvesztettünk 5-6 szobakulcsot... És végül, vizes lufikat dobáltunk ki az ablakon, és az egyik eltalálta a friss házas menyasszonyt. Akik persze ránkhívták a biztonságiakat.

Ez volt 7.ben. Most nyolcadikosok vagyunk. Idén nem megyünk kirándulni. :D 14l

2014. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mi nemrég voltunk , és néhány osztálytársammal ( 2 fiú,5 lán) felmentünk este a szállás kertjében lévő egyik asztalhoz (a kert végében) vízipipáztunk (én csak egyszer próbáltam ki) . Utána felmentünk az egyik szobába és előkerültek az italok (jagermesiter , pálinka) a legjobb barátnőm és én nem ittunk egy cseppet se de a többiek közül többen berúgtak. Az egyik csaj melltartóban majd az egyik srác is befeküdt mellé (én hamar át is mentem a mi szobánkba) , de hallottam ,hogy üvegeznek .


Később az osztályfőnök bement:"Mi ez a pia szag??"

Fiúkat visszaküldte a szobájukba és az egyik lány annyira be volt rúgva hogy az alakon keresztül olyanokat oribált ,hogy:" xy lesz*pnálak" , " xy-t megd*gnám " "xy egy adonisz"


Ja 14/L .8.

2014. máj. 26. 18:05
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom...
2014. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Elég gáz és szánalmas ,de még büntetést sem kaptak ara való tekintettel hogy év vége van.


Bár elég rossz ,mert a két srác akitől kiindult az ivás ,viszonylag rossz helyzetben vannak mert az egyiküknek alig 3 éve halt meg az apja , a másiknak ,meg egy nagyon csúnya válás ://

2014. máj. 29. 21:25
 18/22 anonim válasza:
70%
mi 3x fasza buszsofőrt fogtunk ki.5.be el nézte a napot hogy mikor van indulás aztán 2 órát késett.6.ba bár az állatkertbe mentünk akkor karamboloztunk.a busz lámpái elől meg a lökhárító ripityára meg a fékezésnél mindenki előtte lévő ülésbe fejelt és 2 órát vártunk másik buszra.tavaly meg eltévedt aztán 3 óra késés.2. ba egy oszttársam sötétbe zabált az ágyba úgy hogy minden kaja ki van borítva az ágyára.3.ba lányokat szivattuk szellemekkel aztán nem mertek aludni.ezek nem olyan jók töb most nem jut eszemb
2014. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

2008, 2. osztály vége felé.

Egynapos tipikus másodikos kiránduláson voltunk, fú már nem tudom hol.

Volt egy kis tó, ahol csónakáztunk, amikor szálltunk kifelé, a parton nagy volt a tömeg, mert sok az osztálylétszám és mindegyik ott nyomorgott, hogy én akarok, én akarok, persze én már szálltam kifelé, a nagy tömegtől nem tudtam, de kiléptem, és egyensúly sehol, hátravágódtam a tóba, hát az nagy volt XD

2014. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
96%

Idén Rómába mentünk egy hétre az osztállyal. Voltak durva dolgok szép számmal az egy hét alatt.


Az ofőnk felhívta egy kisebb csapat figyelmét a zugdohányzás veszélyeire (egy előző eset miatt:D) hogy bent a szobákban igen érzékeny füstjelző van, ígyhát ott mellőzzük a cigizést. Mi normális emberek módjára a híres Szent István házból ki mentünk általában olyan éjfél és hajnali egy óra között cigizni, aztán visszasétáltunk aludni. Egyszer viszont történt, hogy kicsit (3kor) került sor a cigire, így hát kimentünk rágyujtottunk, majd elmentünk sétálni egy picit hogy ne fásszunk... Távolról hallottam valami hangot, ezért gyorsan visszafutottunk a kapuhoz ami sajnos már csukva volt! Kb 10 percig várakoztunk aztán a kedves portás volt szíves beengedni minket, mi meg hálálkodtunk neki.


Másik durvább alkalom, kb ugyanígy kezdődött, de mivel már összeismerkedtünk a portással, megkértük hogy ne zárja ránk az ajtót. Épp rágyujtanék mikor meghallom hogy jön egy autó... Gondoltam aah mindegy.. erre meglátom azt a remek piros-kék villogó cuccost a a kocsi tetején meg egy carabinieri (rendörség) feliratot. Nagy meglepetésre megértették mit beszélek nekik olaszul és ez annyira tetszett nekik , hogy kb le se szarták kik vagyunk, honnan jottunk stb...


Egy másik sztori is hasonlóan kezdődött csak a csapatunk bővült egy épp antidohányos személlyel, gondoltam kicsit megszivatom... Vittem ki tekert cigit és hát hogy ne ömöljön ki a dohány a dobozba megtekertem a végét, ezért úgy nézett ki mint egy jól megtöltött spangli. Mivel az illető se nem dohányzott és azt se tudja milyen a fű ezért elég könnyen beadtuk neki 6an hogy egy cigitől 1 perc alatt annyira betéptünk hogy a földön fetrengve, röhögve, nyáladzva ordibáltunk, de mikor már majdnem sírt elmondtam neki hogy az egész csak kamu.. Bár az elején teljesen megvolt róla győződve hogy jajj ennek milyen más a szaga bla bla bla...



Talán az is durva volt hogy Rómában elég gyakran metróztunk és volt egyszer egy öt fős csapat aminek sikerült elmennie egy metróval kb végállomástól végállomásig és nem tűnt fel nekik hogy a többi 30 akár embertársuk hiányzik. Jó volt rájuk 40 percet várni étlen szomlyan egy retkes metrómegállóban.



Mondjuk az meg vicces volt mikor már jöttünk hazafelé és szünetekbe mikor megállt a busz (20 percre) mindig elszívtunk egy egy cigit... Én mindig időben visszaértem, de egy elég megosztó srác késett 1-2 percet ezért a kisíérőtanár beszólt neki egy olyat hogy :


"Hé fiam, hogy lehetsz ennyire béna, hogy még egy retkes cigit sem sikerül neked elszívni 20 perc alatt??!! Ha már cigizel akkor csináld már normálisan!!"


a dohányzó társaság elég durván felröhögött ezen :D



Aztán (ez az utolsó ha eddig kibírtad isten vagy ;)!!) amikor a vatikáni múzeumhoz álltunk sorba röpke 4 órát... hát hogy ismondjam lecsaltunk belőle egy picit mert hogy eredetileg 6 lett volna... Volt egy kisérő aki perfect olasz, 27 éves srác és kint élt rómába valamint idegenvezető szokott lenni nyáron a katakombáknál. Na Ő mondta kb a sor felénél, hogy kettesével szépen idnuljunk előre, csusszanjunk be, aztán majd bent találkozunk az előtérbe. Ez kicsit másképp alakult, mert sikerült összetömörülnünk és eléggé szemetszúrt egy-két csoportnak ez. Ezért ők is elkezdtek tolakodni, minket nem kímélve, bár Edit (néni) egy iszonyatjófej kisérő sokszor "véletlenül" elé állt, fellökött embereket, meg hát be is szólt nekik amikor minket szidtak pár közismert nyelven:D Ezutan a csapat ket reszre oszlott... Az első rész sikeresen bejutott kb 4-5 órán belül, de kiderült hogy időközben a csoport többi tagját jól megszivatta egy LENGYEL (ennyit a barátságról) nő aki jóval előttünk volt, de ő visszament szólni az őröknek ezért őket kiküldték a sorból... ezek után a nőt megtapsolták, majd odament hozzá egy kisérőtanár gratulált neki és ha a pletyka igaz be is muatott neki nem kicsit :D

2014. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!