Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi volt a legdurvább...

Kamaszok! Mi volt a legdurvább dolog ami az osztálykirándulásokon történt (akár idén, vagy régebben) veletek, vagy másokkal?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek kort , nemet, és osztályt is odaírni :)

2014. máj. 24. 10:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Mi idén utaztunk Szentendrére a nálunk 2 évvel idősebb nyolcadikosokkal, busszal. A buszon csak álló hely volt és szó szerint pár centi volt köztünk. Pont az egyik megállónál az egyik nyolcadikos lány, aki már pár perce is rosszul volt és nem tudott leülni, elhányta magát. Szerencsére sikerült "leesnie" a buszról, de így is csupa hányás lett az ajtó előtti rész. Velünk nem történt semmi különös baleset az osztálykirándulásokon, csak furcsa dolgok történtek az osztályban. Egyszer a tánc és dráma tanárunkkal és az ofőnkkel barlangba mentünk és a férfi tánctanár később jött le, és olyan volt, mintha slenderman lenne. Az osztály egyébként sok hülyeséget csinál a sulin belül, de nem hinném, hogy kíváncsi vagy rá.

Én 1 hónap múlva 13 leszek, és lány vagyok. Az első történet 6.-ban, a második 5.-ben történt.

2014. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
30%
Az osztály 3 kisangyalát dugtam meg egyszerre és rámnyitott Führer néni 16f
2014. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!