Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok akik kapcsolatban...

Csajok akik kapcsolatban vagytok kinél szoktatok aludni? Kort is irjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 01:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Suli közben nála vagyunk péntek-szombat, vasárnap hazajövök, hétfőn suli után ő jön és nálam alszik. A hét többi napján nem aludtunk együtt, mivel én 5 percre lakok a sulitól, minden du itt voltunk nálam.

Havi egy hétvégét töltünk nálam, a többit nála.

Tavaly nyáron nála voltunk többet, mert nekem van laptopom, neki meg csak PCje, így ő csak otthon tudott játszani a haverjaival. Plusz az ő anyja nem dolgozik, így náluk van minden nap főtt étel.

Július 4-el költözünk össze, ott már nem lesz sok kérdés :))

18L

2014. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi úgy beszéltük meg, hogy egyik hétvégén náluk vagyunk, másik hétvégén nálunk. Gyakorlatilag hétvégén tudunk találkozni. Eddig a suli miatt csak összefutottunk hétköznap, ahol tanulunk. (3 külön városról van szó :D), most pedig ő még vizsgázik, én jövőhéttől dolgozom. Ha végez a sulival megy ő is dolgozni, tehát maradnak a hétvégék.

Végül úgy alakult, hogy általában egymás után 2 hétvégét náluk töltünk, utána egyet nálunk. Ez így mindenkinek jó. Az anyukája mindig várja, hogy menjek, nagyon szokott örülni nekem, szerencsére jóban vagyunk. Anyuék elfogadták, nincs gond ezzel. Nekünk is jobb, mert családi ház, van kert, nagyobb az ágya (az enyém pici, egyszemélyes), és a haverok is ott vannak, hogyha néha ehhez támad kedvünk. :)

19/L

2014. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nálunk is az a gond hogy pici a szobam kicsi az ágyam vékonyak a falak. nekik nagy házuk van. csak nekem ez neha kínos hogy ő sose alszik itt
2014. jún. 24. 14:19
 14/20 anonim ***** válasza:

De ha csak ilyen akadálya van, mért nem vesztek egy matracot vagy vendégágyat?

Ha van hálózsákja, polifoam-ja, hozza el...

2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
mivel a kis szobámban még egy hugom is alszik a másikban meg anyukám.
2014. jún. 24. 14:40
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi most elvagyunk tiltva egymástól,és napközben nemnagyon találkozhatunk,ezért esténként beszökik hozzánk,együtt alszunk ,bezárom az ajtómat.. Hajnalban pedig kiengedem..De általában ő alszik mindig itt,mert neki egyszemélyes az ágya és öccsével van egy szobában
2014. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Általában nálunk, de én is szoktam nála aludni, csak sajnos ritkábban (vidéki, de itt tanul).

19/l

2014. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

21 évesen sem jutottam el odáig, hogy a barátomnál aludjak vagy ő nálunk... 2 hónapig voltunk együtt, bár már nem tartogattuk magunkat egymásnak... Sosem kérdeztem meg a szüleimet, bár együtt akartunk tölteni egy éjszakát...


Ha valaki a szüleivel lakik, az úgy nehezebb.. de ha az egyik fél egyedül él, akkor szerintem oda érdemes menni.

2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát mi ha együtt alszunk, akkor általában az náluk, vagy a barátom apjánál történik. Nálunk csak egyszer volt, újévkor. :)
2014. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Általában ahogy épp jön, ha az ő haverjainál van valami kis összejövetel, én megyek hozzá és ott alszok. Ha nálunk van itthon ilyen kis grillparti, akkor ő jön és alszik itt. Én jobban szeretek nála lenni :D

Előző barátommal csak nálam aludtunk együtt.

19/l

2014. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!