Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit értenétek ez...

Szülők! Ti mit értenétek ez alatt? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Voltam egy hetes nyáritáborba,és kavartam egy lánnyal.(szex nem volt,de MINDEN más igen,ha értitek mire gondolok...) Szóval,a tábor után eljöttem a nagyszüleimhez.Beszéltem anyukámékkal telefonon,és kérdezte hogy miért van minden pólómnak ugyanolyan női parfüm illata,és hogy miért van mindenhol hosszú hajszál.Én azt válaszoltam hogy nemtudom.Ők erre ideges hangon,na majd ha hazaérsz elbeszélgetünk!

Namost azt kell tudni,hogy amúgy is "nőcsábásznak" gondolnak a környezetemben.és ezt ők is tudják hogy imádok csajozni,de mindig idegesek(gondolom félnek,hogy nagyszülők lesznek).

Félek,a kínos beszélgetéstől kiabálástól,fejmosástól.

Szerintetek tagadjak mindent,vagy valljam be,hogy miket csináltam(smárolás,nyak,száj szívás,puszi mindenhova,orál)? Mire számítsak? Szerintem meg fognak büntetni,mert ugye nem az első eset...Ti hogy reagálnátok?



2014. júl. 30. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sőt van egy harmadik 14 éves srác, akinek meg kiszívta egy lány a nyakát, szintén a nyári táborban...

Érdekes.

2014. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

annyit mondj hogy a táborban megismerkedtél egy helyes lánnyal

a piszkos részleteket tartsd mrg magadnak

a lefeküdtetek kérdésre határozott nem-mel felelj - ha netán erre igy konkrétan rákérdeznek

meg hogy mégis mit gondolnak, csak 14 vagy

2014. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

nem tudom mi ez a hiszti!


egy 14 éves már elég nagynak érzi magát a szexhez, de a szüleitől parázik


ez teljeseen természetes


és ha lány lenne, aki összebarátkozott egy fiúval akkor mitől lenne ribi? nem az az orál miatt? akkor sem az

szimplán hülye az aki szerint ettől már ribi egy 14 éves lány


nem tudom saját démonjaitokat miért kell másra vetíteni

2014. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"egy 14 éves már elég nagynak érzi magát a szexhez, de a szüleitől parázik"

Ez tényleg természetese, arra viszont kevés esélyt látok, hogy pár napon belül, ugyanolyan írásmóddal és szóhasználattal, ugyanolyan szituációt átélő, 3, vagy több 14 éves srác téved ide.


Ez a gyerek már napok óta min. 2 témakörben csak azt nyomja, hogy leszopták, ha kérdezik, ha nem. Nincs szó démonokról, csupán genyó vagyok, és elszeretném rontani azt a kevés örömöt, amit a Gyakorin egózás okozott szegény srácnak.

2014. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!