Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit értenétek ez...

Szülők! Ti mit értenétek ez alatt? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Voltam egy hetes nyáritáborba,és kavartam egy lánnyal.(szex nem volt,de MINDEN más igen,ha értitek mire gondolok...) Szóval,a tábor után eljöttem a nagyszüleimhez.Beszéltem anyukámékkal telefonon,és kérdezte hogy miért van minden pólómnak ugyanolyan női parfüm illata,és hogy miért van mindenhol hosszú hajszál.Én azt válaszoltam hogy nemtudom.Ők erre ideges hangon,na majd ha hazaérsz elbeszélgetünk!

Namost azt kell tudni,hogy amúgy is "nőcsábásznak" gondolnak a környezetemben.és ezt ők is tudják hogy imádok csajozni,de mindig idegesek(gondolom félnek,hogy nagyszülők lesznek).

Félek,a kínos beszélgetéstől kiabálástól,fejmosástól.

Szerintetek tagadjak mindent,vagy valljam be,hogy miket csináltam(smárolás,nyak,száj szívás,puszi mindenhova,orál)? Mire számítsak? Szerintem meg fognak büntetni,mert ugye nem az első eset...Ti hogy reagálnátok?



2014. júl. 30. 16:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
#9: A magad nevében beszélj, ha lány lenne se ítélném el, mert mindenkinek joga van eldönteni, mit tesz a saját testével. Tehát ne állapítsd meg, hogy mit tennék, ha a kérdező lány lenne, mert nem tudod. Lehet, más jellegű válaszok is érkeznének, de mivel azt írtad, "minden" válaszoló, ezért muszáj kikérnem magamnak...
2014. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi kijavítom -- *legtöbb válaszadó. Vagyis a

válaszadók 99%-a.

2014. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én neki se gratuláltam,hogy egy gyerek egy másik gyerekkel pettingel egy nyári táborba, de annyi esze nincs, hogy esetleg eltávolítsa a hajszálakat, de mivel semmi közöm nincs hozzá,hogy mit csinál ha fiú ha lány, ezért a kérdésre válaszoltam. Miszerint amit nem tud a szülő az nem fáj.
2014. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

9es! Nem tudom h miert kell piszkalodni?!Feltettem egy egyszeru kerdet,es kivancsi vagyok,mert izgulok.Velemenyeket varok,nem kioktatast,azt holnaputan ugyis megkapom..Es amugy aruld mar el legyszives mi rosszat tettem?!

A tobbieknek koszonom,ment a pacsi!

2014. júl. 30. 20:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Na majd mesélj mi volt!
2014. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%

9-nek igaza van, de gyerek vagy, nem értheted még.

Az a szánalmas, hogy GYEREK vagy, ahhoz, nem, hogy le*opjanak, de anyáéktól félsz bevállalni.

2014. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A nőcsábászt,mindig rám mondják,de én utálom.Az igaz,hog szeretek lányokat fűzni,de én nem tartom magam annak.

Utolsó!

Nem hiszem,hogy be kéne vallani,mert szerintem semmi rosszat nem tettem.Az,hogy ők aggódnak nem meglepő,mert ismernek,de mindig túlreagálják az ilyet.A védekezés nyilván alap dolog lesz majd.

2014. júl. 31. 12:21
 18/24 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül nem te vagy az a 14 éves srác, aki naponta min. 4 kérdésnél "am. 14 vagyok és leszoptak" szintű megnyílvánulásokat tesz?
2014. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Őő..nem tudok róla.
2014. júl. 31. 15:00
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Aha. Valószínűleg van egy másik 14 éves, éretlen kisfiú is itt Gyiken, akit szintén leszoptak egy nyáritáborban. Képzeld, őt is nőcsábásznak "hívják"! Ezek a véletlenek... Ráadásul ő is parázik a szüleitől.
2014. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!