Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy reagálnátok,...

Szülők, ti hogy reagálnátok, ha 14 éves lányotok energiaitalozna?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 14 éves lány. Néha-néha szoktam energiaitalt inni, mert szeretem az ízét, de ezt a szüleim nem tudják. Ti hogy reagálnátok szülők? Leszidnátok?

2014. júl. 31. 21:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Taurin a legtöbb energiaitalban már nincsen.Nem tudom mit jelent az a néha néha,de ha mondjuk havi 1-2 doboz,akkor én nem csinálnék belőle gondot.
2014. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Néha én is megiszom a barátommal egy dobozt de ritkán :)
2014. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A néha-néha iváson nem akadnék ki, hiszen ez is egyike a cukros löttyöknek, amikkel mérgezzük magunkat, tök felsleges szóvátenni, ha nem napi szintű.

Ha mindennap inna a gyerekem, akkor elbeszélgetnék vele arról, hogy ez már káros rászokás, és nem csak a finom ízről szól, és azzal kezdeném a beszélgetést, hogy magam is így jártam, mikor az egyetem büféjében felfedeztem a 250 Ft-ba kerülő félliteres kólát, és tisztára rákattantam. Mivel én már nem szülői zsebpénzből vettem, megengedhettem magamnak, hogy majd' mindennap megvegyek egyet. Ráadásul orvosi egyetem, ahol elvileg illenék ügyelni az egészségre.

Végül felszedtem 2 kilót tőle, és úgy döntöttem, ideje visszavenni. Szabályos hiányérzetem volt egy ideig...

2014. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én minden héten legalább kétszer iszok energiaitalt, de volt olyan is, hogy naponta ittam, és semmi bajom nincs miatta :) Csak ne szokj rá. 16/L
2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nekem pont ma vett anyum 2 dobozzal is, mert vicces figurák voltak rajta :DDD
2014. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én 12 éves korom óta ittam kávét, de az energiaitalt utálom

nem tudták régen, de semmi értelme ha leszidja a szülő a gyermekét, inkább segítenie kell leszokni a koffeinről, hiszen kb egy hétig brutálisan fáj az ember feje tőle

2014. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Ezt nem tudom honnét vetted :)

Napi szinten iszok kávét (nem hiperszuper erősre kell gondolni)

Se szív se semmilyen problémám nincs tőle.

Ha meg valaki nem bírja a koffeint akkor a szervezete gyenge. Különben is 12 éves minek koffein? dolgozik?éjfélig tanul?bulizik? mert ha ezek közül egyik sem nem tudom mi vett rá hogy elkezd fogyasztani.

2014. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!