Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tett már olyat a gyereketek...

Tett már olyat a gyereketek amiért megvertétek? Persze nagyobb gyerekekre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Na azért nem nem verném a gyerek fejét az asztalba. Nem tudta megoldani a feladatot? Ezért megverni?
2010. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves koromig elég gyakran kaptam pofonokat, aztán jóval ritkábban, 14 éves korom után pedig gyakorlatilag már egyáltalán nem kaptam.
2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Engem minden hülyeségért b@sztattak.Néha katonai szíjjal püfölt fater,meg egyszer fejberugott és az állkapcsom kimozdult a helyéről :D 19/F
2010. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok verést kaptam. Kis koromban fakanállal (volt hogy egy verés alkalmával 3 fakanál tört el rajtam...) Nagyobb koromban 12-13 évesen pedig inkább ütöttek, rugtak, egyszer ki lettem tagadva - olyanokat hallottam, hogy elvesztettem a bizalmukat, meg jobb lenne ha megdögölnék végre, le is voltam qv@zva, meg rib@ncozva(12 énesen!) - (mindez azért, mert azt mondtam egyik barátnőmmel megyek színházba, de ő nem jött, és egy másikkal mentem... volna...) Akkor elhittem neki, hogy a kukából szedett, mert hát kiskoromban ezt sokszor hallottam... Akkor még az öngyilkosság is megfordúlt a fejemben, mert annyira össze voltam esve, de szerencsére elég jól fel tudtam fogni a dolgokat, és rájöttem, hogy az egész nem ér meg annyit, hogy eldobjam az életem...

A Sors persze megint játszott... 14 évesen egy balesetben majdnem feldobtam a talpam... megszüntek a verések, szidások... talán rájött anyám, hogy mégiscsak unalmas lenne nélkülem az otthoni légkör... vagy nem tudom...

No, de minden esetre... szerencsére nem ütöttem anyámra! Mostanra jó a kapcsolatunk, de... nem felejtek... Megbocsájtok, de nem felejtek!

19/L

2010. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Engem még a barátnőim előtt is megvertek! Nem kicsit! Nem egyszer, Suli ebédlőjében egy jókora pofon! Elég ciki
2010. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
82%
Az én apám sem semmi,nagyon sokszor annyira megütött,h neki repültem a falnak,és utána a félarcomat nem éreztem,vagy épp elkezdett fenyegetni,h eltöri a csontjaimat...stb.Az anyám meg pont az ellentétte,ő inkább beszélgett velem,ha rossz vagyok.Mégis többet ér el vele az anyám,mint az apám,apám csak azt éri el,h félek tőle.
2010. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.Szegénykék.Kár,hogy pont a szülők nem írnak,a kérdés inkább hozzájuk szól.
2010. jan. 29. 13:35
 18/26 anonim válasza:
93%
Itt vagyok egy szülő. Utoljára 19 évesen kapott a lányom tőlem 4 nagy pofont, mert kibírthatatlan volt az érettségi előtti hetekben és rondán ordítozott torka szakadtából mindenkire nap mint nap.
2010. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
De akkor sem kellett volna 4 nagy pofont kapjon... Egy beszélgetés szerintem jobb lett volna... (19/L)
2010. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanokat mondtak hogy betesznek intézetbe meg ilyesmi :/. Megverni mostanában nem szoktak,régen viszont előfordult többször is,ezért en azota sem vagyok jóba apámmal,nem birom megbocsájtani neki. :/ 15/F
2010. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!