Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tett már olyat a gyereketek...

Tett már olyat a gyereketek amiért megvertétek? Persze nagyobb gyerekekre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az utolsó előttivel egyetértek, de mindig meg kell (vagy kéne) hallgatni a másik felet is.

Ezért az utolsó hozzászólótól azt kérdezem, hogy miért akarnak a szüleid most intézetbe rakni? Meguntak talán már téged?

2010. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szocialfobia / Panikbetegseg miatt ( pszichiater igazolta ) nem jarok suliba.Igazolasom is van rola,dehat ok meguntak mar ezek szerint.Pedig otthon is szoktam tanulni,es vizsgara is bementem felevkor,es tokeletesen sikerult.
2010. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem :D
2010. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem voltam rossz gyerek (olyan nevelőapa mellett meg pláne nem is mertem volna....), mégis mindíg úgy megvert.... Egy szadista barom volt, anyámat is bántotta, de engem mégjobban, mivel könnyebb volt elbánni velem.... Volt, hogy úgy megütött, hogy a falnak estem, onnan meg a földre. Felráncigált és kaptam mégegy nagyot... Persze sírtam, de akkor meg azért kaptam... Mindezt azért, mert be volt rúgva, vagy egyszerűen csak élvezte, hogy uralkodhat rajtam. Mindíg nagyon sírtam, amikor megvert, de aztán eldöntöttem, hogy azért sem adom meg neki az örömet!!! Inkább elvonultam valahová és ott sírtam, de előtte nem!!! Sokszor a lelki fájdalom kínzóbb, mint a testi bántalmazás.... Elvett a gyámhatóság 8 éves koromban (hamarabb is megtehették volna...!!!) Az otthonban is rengeteget sírtam anyu után, de tudtam, hogy sokkal jobb ott nekem! Nem értem, hogy hogyan képes valaki megütni egy gyereket...! Nem vagyok álszent, mert azt én is aláírom, hogy ha nagyon tépi az ember idegeit és nem hallgat a szép szóra, akkor rá lehet suhintani a fenekére, de NEM KELL AGYBA-FŐBE VERNI! Láttam már olyat, hogy valaki azért verte a gyerekét rendszeresen, mert Őt is verték... viszont én éppen azért nem fogom verni a gyerekemet, mert engem is vertek és tudom, hogy milyen fájdalmas, nem fizikailag (de úgy is), hanem inkább lelkileg!!! Bocs a regényért, de ez kikívánkozott belőlem. Üdv: Gyuszi, 20
2010. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,szörnyű amit leírtál.Köszi mindenkinek a választ.
2010. jún. 9. 05:39
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, szörnyű volt átélni, de szerencsére már vége! (Gyuszi)
2010. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!