Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha lenne...

Ti mit szólnátok, ha lenne egy 17 évea fiatok, és egyik nap így állitana haza?

Figyelt kérdés

Mittudomén, elmenne pár napra nyáron a barátaival, és ilyen szinten kivarrva jönne haza :

[link]

Ti mit szólnátok hozzá? (Mondjuk ugy hogy előtte egy darab tetkója nem lett volna)



2014. dec. 27. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kötözködés, de ilyet nem lehet pár nap alatt csináltatni. Egyébként meg mit szóljak, ha már megcsináltatta? Úgysem tudom róla levakarni.

Ha el tudja takarni ruházattal, nem származik belőle hátránya az életben, ha neki meg tetszik, csinálja. Egyébként ez rengeteg pénz és idő.

Egy 17 éves lényegében felnőtt, nem azt kell tennie, ami nekem tetszik, hanem ami neki.

2014. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Ehhez nem pár napra kell eltűnnie.


Egyébként: nagy pofon, bőrönd bepakol és mehetne amerre lát...

2014. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
ezt pár nap alatt nem lehet megcsinálni.
2014. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo jo, reszletkerdes az ido, nem az a lenyeg :)
2014. dec. 27. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Jelenlegi felfogásom szerint nem szólnék semmit - mármint biztos nem kezdenék el ordítani vele, hogy micsoda elmebeteg. És biztos nem rúgnám ki a gyerekemet a semmibe, mert tetoválás van rajta. Jó lehet az ilyen szülő.
2014. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele, hogy a gyerekem a gyerekem, bármit is csinál. Ha ennél nagyobb hülyeséget, még akkor is! Valószinűleg megdöbbennék, de visszacsinálni ezt úgysem lehet.
2014. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták ez nem pár nap és rengeteg pénz. Annyit szólnék, hogy azért megbeszélhettük volna előre.
2014. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem par nap, es remgeteg penz.

Amugy nem dobnam ki, meg semmi ilyesmi, es alapbol nem is vagyok tetovalas-ellenes, nekem is lesz, de iszonyatosan lecsesznem, hogy az ilyen jellegu vagyait elfelejtette velem megbeszelni. Egyebkent is, tudtommal tetovalas csinaltatasahoz vagy be kell tolteni a 18-at, vagy irasos szuloi engedely kell, szoval azert megneznem azt a tetovalot is, aki ezt csjnalta..

2014. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődnék, de nem haragudnék miatta, kidobni meg pláne nem dobnám ki. Az jobban bántana, hogy nem beszélte meg velem előtte a dolgot. Az, hogy később hogyan kap munkát a tetoválásával, vagy megbánja-e, már az ő felelőssége.
2014. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni rögtön, hogy ehhez nem elég pár nap :D


Érdekes, eltöprengős kérdés amúgy, fogalmam sincs, hogy mit szólnék, hiába írnék bármit is, valószínűleg élőben teljesen másképp reagálnék. De remélem ilyen nem fog előfordulni, és ha tetoválást szeretne a gyerekem, azt előtte megbeszéli velem.

2014. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!