Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha lenne...

Ti mit szólnátok, ha lenne egy 17 évea fiatok, és egyik nap így állitana haza?

Figyelt kérdés

Mittudomén, elmenne pár napra nyáron a barátaival, és ilyen szinten kivarrva jönne haza :

[link]

Ti mit szólnátok hozzá? (Mondjuk ugy hogy előtte egy darab tetkója nem lett volna)



2014. dec. 27. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csalódott lennék, hogy miért nem beszélte azt meg velem. Most 18 vagyok, 16-17 éves koromban legszívesebben én is széjjel varrattam volna magam, aztán valahogy ez elmúlt. Ahhoz képest, hogy mekkora tetkó rajongó voltam, most kb. én vagyok az egyetlen a baráti körömben akinek nincs tetkója, és örülök neki. Pedig a mai napig imádom őket, de valahogy magamon már nem tudom elképzelni. Szóval azért ilyenkor még bőven változhat az ízlés. Ha mondjuk 20on évesen csináltatná, esetleg csak egy kicsit csináltatott volna, és aztán apránként a többit, akkor oké lenne, de így hirtelen... Szinte biztos megbánna. Ami mondjuk 17 évesen már az ő baja, de attól még sajnálnám, hogy ezt nem beszélte meg velem, és így keresztbe tett magának.
2015. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!