Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túlzás, ha egy 16-17 éves...

Túlzás, ha egy 16-17 éves lány külföldre jár vásárolni? Ezért elkényeztetettnek gondolnátok?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány...

Ha szeretnétek, kifejtem, hogy miért fogalmazódott meg bennem ez a feltevés, de most nem akartam ide kisregényt írni.


2015. máj. 25. 16:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%

19-es, avass már be minket is légyszi, hogy hol lehet tescos áron a legjobb márkákat megvenni, mert mindenki csak dobálózik ezzel, hogy de olcsó minden, ugyanakkor senki sem tudja konkrétan megmondani, hol.

Tényleg szeretném tudni, adj egy linket légyszi. Lehet, hogy én vagyok a béna, de Bécsben sem látom ezt a nagy olcsóságot.

2015. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
30%
Az olcsó ruhák is ugyanolyan jók mint a drágák. Az iPhoneokra meg a többi telefonra is ez igaz. Csak attól nem lesz jó, hogy drága,meg külfölfön veszed.
2015. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

ha megteheti járjon. Maximum ne arra legyen büszka. Bár bagoly mondja verébnek, mert én mindenkinek elmondom, hogy a farmerom az usa-ból van, és itthon nem lehet kapni, de mindig hozzáteszem, hogy sokkal olcsóbb volt mintha itthon vettem volna meg (ehhez hasonlót)


tehát a nagy menőzés igazóból spórolás

ez igaz cipőre is

itthon minden nagyon drága

utolsó cipőt pl. németországból vettem 15k-ért, itthon meg 26k

2015. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
93%

21-es konkrétan az ebayen szoktam vásárolni, vagy az amazon.co.uk-n


és konkrétan olcsóbb mint itthon, nem beszélek a levegőbe

2015. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
95%

menjetek el egyszer egy cipőboltba mondjuk Münchenben, nem csak 2 féle szin van meg 3 méret


neten meg aztán tényleg van választék

és miért vásároljak Mo-n, amikor USA-ból, Angliából is itt van egy hét alatt, futár hozza, nem lopja el a posta

2015. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
94%
bírom az ilyen örüljetek, hogy megteheti dumát..:D örüljön ő meg a szülei, hogy megtehetik.. nekem mi közöm hozzá?? az én életem se kevesebb, se több nem lesz azzal, hogy hány liba jár hetente Bécsbe vásárolni. De azért nem gond, ha nem emiatt alszok el mosollyal az arcomon esténként, ugye ?? :D
2015. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%
az nem gond, csak ha haraggal az arcodon alszol el esténeként, hogy a hülye liba Bécsbe jár vásárolni, bsszmeg
2015. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%

Mi ezzel a probléma? Itt mindenkinek karó van a seggében?

Teljesen mindegy, hogy Budapesten laksz vagy nem, meg hogy Váci utca így meg úgy, Bécsben másféle ruhát lehet kapni. Ez egy tény, nem sznobság kérdése.

2015. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
23%
Nehogy már egy 16 éves igényét ne elégítsék ki az itthon kapható ruhák:) Mégis kinek akarja játszani az eszét, az összes többi évfolyamtársának, akiknek megfelel a magyar felhozatal? Milyen pénzből? Heti zsebpénzből?
2015. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
50%
Ja értem, tehát 25 évesen a szemedben már nem sznob a lány. Minél fiatalabb valaki, annál szűkebbre kell szabnia az igényeit, akkor is, ha az anyagi helyzete nem indokolja ezt. Sőt, aki húszéves kora előtt érdeklődik a külföldi ruhakínálat iránt, az egy sznob. Értem, teljesen logikus.
2015. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!