Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nevelik a szülők már...

Miért nevelik a szülők már pici korban a gyerekeikbe hogy a cigány rossz?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok!A családom normális,tanult tehát ugyanúgy élünk mint bárki! Nem rég költöztünk be a városba és ha az 1,5 éves kislányommal lemegyek a játszótérre, a szülők többsége már húzza is el a gyerekemtől a sajátját! Persze van aki barátságos és rendes, de a többség még hangosan rá szól a gyerekre hogy gyere onnan! Hát ezt az érzést nem kívánom senkinek! :( Pedig a kislányom nagyon barátságos és a gyerekek is játszottak volna vele! Olyan rosszul tud esni, hogy szegény még csak másfél éves és már negatívumok érik! Ez borzalom!

2015. jún. 16. 22:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%

Apukám volt munkatársa, lelőtt 4 cigányt, tényleges életfogytiglant kapott, nem vették figyelembe a csomó enyhítő tényezőt. Két db meg is halt.


Akit meg megöltek ,nénit vagy bácsit, nincs semmi esélyük. Ők pár évvel megússzák és nincs mögöttük enyhítő tényezők, cselekményt korlátozó személyiségzavar vagy bármi.

2015. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
24%

jellemzően úgy felfújja a média az ilyen eseteket, hogy simán kap egy cigány ezért életfogytiglat, mert cigány


szerintetek azért kapott a trafikos rabló ilyen súlyos büntetést, amit tett?

dehogy... az ellenzéki hangulatkeltés, a trafikokról semmi más

2015. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
belém nem nevelték, én ezt tapasztaltam. Én abban hiszek amit tapasztalok és nem abban amit mondanak, persze vannak rendesek is, ezt is tapasztaltam
2015. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagy részük tényleg rossz és vigyázzni kell velük, viszont azt én is h**lyeségnek tartom, hogy különválasztják őket. Mert ezzel is csak tovább növelik az ellentétet, értelmetlenül. Egy cigány kisgyerek miért ártana bárkinek is, ugyanolyan gyerek, nagyon ritka, hogy mondjuk már 3 évesen is valaki annyira rossz legyen... Max. annyiból tartanám ezt értelmes dolognak, ha látná a szülő, hogy a család nagyon abnormális, de attól félek, hogy sokszor tényleg csak a bőrszín alapján teszik ezt, ez pedig nagyon kártékony dolog. Mert egy hasonló egzisztenciális és erkölcsi körülmények közt nevelkedett magyar és cigány ember közt én nem szoktam különbséget látni. Csak sajnos, van egy viszonylag nagy és nagyon balhés rétegük, mint már mondtam.
2015. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
100%
Neveles kerdese.. Ha te normalis szorgos ember vagy az azert van mert ezt a peldat lattad a szuleidtol. Ha latjak hogy kulonb vagy az atlagnal akkor IODOVEL elfogadnak majd befogadnak. Turelem es mutass peldat a gyerekeidnek!
2015. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

"Ha latjak hogy kulonb vagy az atlagnal akkor IODOVEL elfogadnak majd befogadnak."


Neked miért nem kell bizonyítanod, hogy nem vagy egy Hitler vagy egy móri gyilkos?

Beszarás komolyan...

2015. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem a magyarok 90% a bűnöző.
2015. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
9%
ja mert a cigányok 90%-a bűnöző... te ezt komolyan elhitted?
2015. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, nem a 90% bűnöző, hanem 90% nem bír beilleszkedni a társadalomba. Randalírozók, kötözködők, segélyen élők stb.
2015. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
ez még mindig nettó baromság
2015. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!