Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A filmekben a kamaszok miért...

A filmekben a kamaszok miért utálják a családi nyaralást?

Figyelt kérdés
Én nm is tudom... még ha lehetne is jobb társaságom, azért én szeretem a családi nyaralásokat. Nagyon is. Apum nélkül egy jó ideig nem juthatnék ki ülföldre... Egyik barátnőm se szereti, nem akar menni a családjával, de nem értem, miért.

2015. júl. 3. 00:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hehe, a Camp Nou-ban és a múzeumában éppen voltam :D Pedig egyáltalán nem vagyok focirajongó, és apukám sem különösebben, de gondoltuk, ha már ott vagyunk, akkor mindenképpen megnézzük.

Egyébként szívesen mesélek, csak egy kicsit írd körbe, hogy mire vagy kíváncsi. Te is írhatsz majd. Amúgy én most már megyek aludni, de majd holnap írok akkor, és maximum ne olvas el hajnalig :D

2015. júl. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
16-os válaszoló vagyok, azok a barátaim akikkel most mentem nyaralni/kirándulni mindketten a Balaton mellett laknak, így a strandolást kihagytuk, majd bepótoljuk, ha ellátogatok hozzájuk. Mi most túráztunk, csónakáztunk, város néztünk (több nagyobb települést), állatkertben voltunk, megnéztünk egy múzeumot is. Cseppkőbarlangba akartunk menni, de nem volt rá időnk, bobozni is akartunk menni, de a vihar miatt karbantartási okok miatt zárva volt. Szóval nem volt semmi "vad" buli vagy ilyesmi :D de ennek ellenére tök király volt :)
2015. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!