Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szigorú vagyok ha 15 éves...

Szigorú vagyok ha 15 éves lányomnak sötétedés előtt haza kell érnie? Ti meddig engeditek őket csavarogni?

Figyelt kérdés
Túlzottan féltem ha nem engedem tovább? A többi vele egykorúak sokáig kint lehetnek. De én úgy gondolom hogy még fiatal ahhoz hogy éjjelekig a mai világban kint dorbézoljon..
2015. júl. 23. 15:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nem tudsz esetleg érte menni? nem muszáj oda, ahol vannak, mondjuk egy sarokkal arrébb. neki se ciki, te se tűnsz boszorkánynak, és gyalogolnia sem kell...
2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
félóránként/óránként küldhetne egy sms-t/felhívhatna, hogy jól van, megbeszélhettek egy kódot baj esetére.
2015. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a dohányzó fiúk megerőszakolják csoportosan, mert kint van 9 helyett fél10kor? Persze...
2015. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%

Igen, nagyon szigorú vagy.

Én messze vagyok még a szülőségtől, de engem 14 évesen már engedtek bulizni záróráig. (hajnali 3) Igaz, akkoriban még nem jártam túl sűrűn, 1 évvel később viszont már néhány kivétellel minden hétvégén, sokszor péntek-szombat.

Ennek ellenére 16 évesen csókolóztam először, és még most, 18 évesen is szűz vagyok. Nem azért, mert olyan ronda vagy dagadt vagyok, csak szimplán nem volt még olyan komoly kapcsolatom, amiben belementem volna. Persze az alkoholt, cigit kipróbáltam, sőt még füveztem is (elárulom, egy hétköznap délutánon próbáltam ki, tehát ennek semmi köze az éjjeli "csavargásokhoz"), de nem érzem úgy, hogy nem tudnék élni bármelyik nélkül is, bár inni és cigizni szoktam, de nem viszem túlzásba. Nem hiszem, hogy emiatt rossz gyerekként kéne tekintenem magamra, főként, hogy az iskolában is jól teljesítek, komoly terveim vannak a jövőre nézve és egyébként normálisan viselkedem.

Viszont, ha a szüleim így álltak volna hozzám, mint te a lányodhoz, akkor valószínűleg ma nem itthon laknék. :D

2015. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
Ha ugyanazok a rossz dolgok, amiktől anya félti őt, nappal is megtörténhetnek vele, akkor ugyanazokat a jó dolgokat, amiket este 10-kor akar csinálni a kislány, nappal is megcsinálhatja, nem?
2015. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
16 és fél évesen maradhattam ki úgy az éjszakában hogy anya értem jött 2-3 kor, barátaimmal voltam, akiket ismert. 17 évesen már volt jogsim, akkor már elengedtek bulizni, de megbeszéltük mikorra érek haza. Sose cigiztem, ittam, vagy drogoztam ezek nélkül is elég menő voltam :) 15 éves gyereknek szerintem semmi keresnivalója az utcán sötétedés után. 24 l
2015. júl. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire érett gondolkodású a gyerek. Ha olyanokkal van akiket ismerek és szintén normálisak akkor max éjfélig engedném, de csak akkor ha nem hagyják egymást egyedül és vigyáznak egymásra.
2015. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%

17 leszek ma holnap és fél9re haza kell érnem.

Szóval ja, van ilyen...:/

2015. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Még jó hogy szigorúnak is kell lenni... basszus a szülőnek ez a dolga: szeretni és következetesnek lenni. Ha ez megvan, akkor a lényeg már megvan.
2015. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 24. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!