Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szigorú vagyok ha 15 éves...

Szigorú vagyok ha 15 éves lányomnak sötétedés előtt haza kell érnie? Ti meddig engeditek őket csavarogni?

Figyelt kérdés
Túlzottan féltem ha nem engedem tovább? A többi vele egykorúak sokáig kint lehetnek. De én úgy gondolom hogy még fiatal ahhoz hogy éjjelekig a mai világban kint dorbézoljon..
2015. júl. 23. 15:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum éjfélig maradhatok kint barátokkal. Ha később szeretnék haza jönni, akkor anyának kell írnom vagy hívnom őt, de ilyen még soha sem történt. Szerintem ez épp elég, sok mindent nem tudunk csinalni amúgy sem a városban. 16/L
2015. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, télen hogy veszed a sötétedés előttöt?

Szegény csak reggel 06:30-15:30-ig lehet házon kívül?

Az este 10 mondjuk ésszerűbb lenne 15 évesen, persze suliidőn kívül.

2015. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Engem 14 és fél évesen el sem engednek sehova.. Szóval ennyit erről.
2016. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Egyszerű: olyan emberrel engedd ki, aki meg tudja védeni. Hétköznap én például este tízig engedném csavarogni, hogy azért aludjon is valamit.
2018. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

így is döngetik a 15 éveseket, hidd el..

fölösleges a szigor.

lefogadom végigmentek rajta is már egy páran.

ilyen korukban egyesek már több hímvesszőt fogtak, mint kanalat!

2018. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nagyon profi lehetsz a témában..

Képzeld azóta eltelt már pár év, most lesz 18 és még szűz! Nem csavarog csak nagyon ritkán. És hidd el nem csak a lelkem nyugtatom azzal, hogy az én kislányom biztos szűz még....

2018. febr. 27. 09:38
 27/29 anonim ***** válasza:
65%

De ugye nem azért, mert olyan szép, hogy nincs párja és bottal sem piszkálnák meg?

Ha ronda, akkor nem kell parázni, nyugodtan el lehet engedni.

Ha szép, már akkor sem kell aggódnod, mert a kerítés megállítja a menekülteket és STOP Soros is további biztosítékokat ad.

2018. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én már 19 vagyok, de még mindig 22-re(legkésőbb!) haza kell érnem. Különben mehetek máshová.

Párom már 20 éves és pont nem az a fajta, akit este/éjjel félteni kell neki mégis 21 órára ugyan ez a rendszer.

2018. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy az ilyesfajta téma is bizalmon alapul. Annak ellenére, hogy 15 éves vagyok, iskola időn belül 20-21:00-ig,azon kívül, pedig 22-23:00-ig haza kell érnem. Szinte bármit rám bízhatnak szüleim. Mindig tudják, hogy ki(kkel)vel megyek el hazulról,miért és hány óráig. Ha értelmes a gyermeked és társasága, akkor kevesebb félni valód van.

15/F

2019. jún. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!