Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, láttatok már élőben...

Kamaszok, láttatok már élőben menekülteket? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 14:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
én ma voltam a keletinél és épp tüntettek...
2015. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

Igen,láttam már.

Sajnálom őket,mint embereket,hogy mindent fel kellett égetniük maguk mögött,és ott hagyni az otthonaikat,némelyiknek még a családját is,de...

De egy nagyon kicsit(értsd: piszkosul) felháborítónak találom,hogy ők több pénzt kapnak a puszta henyélésükkel,mint egy minimálbéres munkás,aki a belét kidolgozza nap mint nap.

Kissé igazságtalannak találom ezt,de ezen kívűl pereze zavar,hogy behozzák az ebolát,meg különböző ótvar betegségeket,ami szinte jelen sem voltak eddig az országban.

Továbbá az is zavar,hogy agyon vannak sajnálva,hogy szegények stb.,de ha jól megnézel néhányat látod rajtuk az Air Force-t,meg a kezükbe az iPhone 6 Plust.

Emellett persze el kell mondanom,hogy menekült és menekült közt is van különbség,mert tényleg vannak olyanok,akiknek kajára se futja. De az olyanok,mint akiket fentebb leírtam,igazán kivándorolhatnának máshova,ugyan ne itt rontsák már a levegőt.. Meg úgy unblock az összes elmehetne innen.

16L

2015. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
44%

"Továbbá az is zavar,hogy agyon vannak sajnálva,hogy szegények stb.,de ha jól megnézel néhányat látod rajtuk az Air Force-t,meg a kezükbe az iPhone 6 Plust. "

Képzeld el, hogy bombázzák a városod, és lőnek az utcákon. Eddig jó színvonalon éltél, dolgoztál, tervezgetted a jövőt a családoddal. Aztán kitört a háború. Fogod a mozdítható javaidat, és menekülsz.

Igen, ott van náluk az iphone. És?? Ők dolgozó, rendes emberek voltak, mielőtt el kellett menekülniük. Természetes, hogy vannak javaik.

Engem a pesti magyar csövesek kezében jobban dühít a bagó meg a bor. Persze, kajára kunyerál..... :)

2015. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
Pesti vagyok, kb két hete a Deák téren volt dolgom, ráértem és elsétáltam a keletibe. Úgy három utcányira már éreztem a tranzit zóna szagát, és mindenfelé ezek sétálgattak. Baross tér: az aluljáró úgy néz ki, mint egy sakktábla elrendezésű település, pokrócok és szemét mindenhol, életerős fiatal férfiak főként, nagy zaj, érthetetlen beszéd, rendőr sehol. Keleti pályaudvar, jegypénztár: egyetlen-egy készenlétis, a feladata, hogy a migránsok ne tudjanak jegyet venni, de ő mégis engem áll neki igazoltatni, miközben egy néger csoport átszökik mellette. Néhány ember ételt oszt nekik, elfogadják, de nem sokkal később látom, hogy eldobálják, öt perc múlva a közeli gyros büfé előtti sorban látom őket. Követni kéne a görögök, macedónok és szerbek példáját: regisztráció nélkül továbbhajtani őket.
2015. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%

Én is Budapesten lakok, többször látni őket olyan helyeken, ahol amúgy nem kéne: Europark-ban 50-100 fős csordákban járkálnak vásárolni, III. kerületben is Békásmegyeren többször látni őket, fejkendős nők tologatják a babakocsit. Persze a legfeltűnőbben a pályaudvarokon vannak jelen, főleg a Keletinél. Múltkor is még ők tüntettek.. Bocs hogy el van tartva arra a pár napra is (igaz, uniós pénzből). De nekem ez etikailag nem fér bele, hogy komoly erőfeszítést kell kibírniuk a rendőröknek, stb. És nemhogy hálásak lennének, neki állnak tüntetgetni, hogy "Germany yes, Hungary no", hát akkor tényleg hagyjuk őket lelépni, akárcsak Szerbia teszi. Nem érdemlik meg a jó bánásmódot, ha utána meg se hálálják.

Egyébként a életemet nem zavarják/befolyásolják (még...), de jelenlétük egyre érezhetőbb és diszkomfort érzetet teremtenek bennem ..

16F

2015. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
74%
Az a baj hogy sok ember teljesen figyelmen kívül hagyja azt hogy Szíria ás az EU között rengeteg ország van ahol nincs háború pl. ott van Törökország a világ 8. legjobb hadserege,ugyan az a vallás, ugyan olyan emberek vannak ott ergó sokkal jobban be tudnának illezkedni... nekem ez a véleményem
2015. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
Láttam. Dubaiból jöttem haza, aztán a reptérről hazafele főúton ott ugráltak át a kerítésen. Előttünk menő autó majdnem el is csapott egyet.. mondtam is faternak huzassa már ne törje ösdze az új x6-ost, de aztán nem lett belőle semmi.. engem irritálnak nagyon. 17f
2015. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%

Látom őket nap mint nap Pesten.

Fetrengenek egymás hegyén-hátán, ahol mennek ott mocsok és szeméthegy kíséri útjukat.

Az itteni nőket csak egy sz*jhának, tárgynak tartják, mert alulöltözöttek.

Pofátlanok. A magyarok csinálta szendvics nem kell nekik, kidobják, mert disznó van benne. Aztán meg tömve a meki meg a kebabos velü, ahol kétpofára tömik a sertéshúst. Apám rendőr, osztottak nekik ivóvizet, nekiálltak kiabálni, meg hajigálni, hogy: "No Coca Cola, f*ck you. "

undorító férgek, most még békések, majd Ha minden pénzükett elzabálták a mcdonaldsban majd a bűnözés felé fordulnak, mert más lehetőségük nem lesz.

Védjétek csak őket, majd lesz még itt sírás rívás. Ennyire buták nem lehettek fiatalok.

Ők ott keresztény közösségeket mészároltak le, mert nekik csak az ő vallásuk az egyetlen, nőket, gyerekeket fejeznek le a vallásuk miatt. Ugyanígy vélekednek rólunk is.

Annyira buták a mai kortársaim többsége hogy arra szavak nincsenek.

19L

2015. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
Pont a héten láttam őket a Keletinél. Hááát, nem mondhatnám, hogy tetszettek. Egyszerűen felháborítónak tartom, hogy ott az okostelefon a kezében, de azért sajnálni kell és fizetni neki x forint segélyt. Meg eleve nem szimpatikus nekem az iszlám vallás, mióta egy brüsszeli ismerősöm elmesélte, hogy tavaly nem állítottak Brüsszelben karácsonyfát, mert állítólag sérti őket. Hát, a keresztényeket meg az sérti, ha nincs. Az senkit nem zavar? Na, mindegy, eltértem a témától. A lényeg, hogy szerintem sokkal jobb megoldás lenne, ha olyan országokba menekülnének, ahol az ő- vagy az övékhez hasonló kultúra van, és nem a miénket rombolnák le. De ez csak egyéni vélemény. Akinek nem tetszik, nyugodtan lepontozhatnak, nem fog érdekelni.
2015. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
71%
Igen.Debrecenben nemcsak a tábor területén,de a városközpontban is rengetegen vannak.Mikor egyedül van dolgom,vagy barátnőimmel megyek szabályosan félek. Fiatal férfiak bámulnak mindenkit.Érdekes,hogy nem a nők,a gyerekek jönnek,hanem az életerős férfiak.Be sem kellene őket engedni az országunkba.
2015. szept. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!