Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, láttatok már élőben...

Kamaszok, láttatok már élőben menekülteket? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 14:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A gyerekeket, és a nőket sajnálom.


Az életerős férfiakat, akiknek egy csepp könny nincs a szemükben, hőbörögnek, koszosak, büdösek, mindenféle menő cuccban, fuxszal a nyakukban sétálgatnak Győr belvárosában, na azokat r*hadt*l nem!

Munka nuku, a nő nem ember, a gyerek nem ér semmit; ergó kutya, beleköt a fába is, mert az neki nem tetszik, meg k*rv*nak néz itt mindenkit.

Csak a plázáig megyek, ha vásárolni akarok menni a faluról, mert félek tőlük. (Én sem tanultam meg fejkendőben meg mindent takaró ruhában járni mindenfele)

Maximum szüleimmel. Anyu judozott, apu 200/110.

Akkor is bámultak már meg, és őszintén? Arra se mertem nézni.


De itt van egy másik példa.


Osztálykirándulásunk volt, még a tavalyi tanévben.

És... hát az egy olyan pillanat volt az aluljáróban, mikor azért elgondolkoztam ezen, bár akkor is a nők és a picik javára.

Egy anyuka, vörös, kisírt szemekkel, koszos rózsaszín takaróban vitte magához szorítva a babáját.


Akkor tényleg elgondolkodtam ezen az egészen, hogy fúj menekültek, tűnjetek innen stb.


Férfit is láttam ilyet jópárat, aki foglalkozik a családjával.


De!


Ami a Bisingeren, néhány parkban van, az kritikán aluli.

Konkrétan a Dunakapu térre a nyárzárró fesztiválra a Bisingeren keresztül alig lehetett eljutni, pedig már rég fellőtték a pizsit.


Tagadhatatlan, hogy szemetelnek, a bokorba szarnak, az utca közepére, kiabálnak, belekötnek mindenkibe.


Eddig nem befolyásoltak, de ha be kell mennem tanulni már, tuti kérek egy paprika, vagy gáz sprayt, mert ha a Kossuth-ot választom, az kapásból amúgy is szar környék.


Ezeket a dzsihádokat amerika pénzeli, mert nem érdekük egy erős európa, ezért keverni akarják a két vért.

Szerintük a félvéreket könnyebb irányítani.


Most Putyint szidják, de ő legalább csinált valamit.

Asszem megyek orosz nyelvórákra ha költözni kell...

13/L

2015. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!