Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, láttatok már élőben...

Kamaszok, láttatok már élőben menekülteket? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 14:51
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
13%
Én sajnálom őket én is ezt tenném a helyzetükbe. De nem engedném be őket! Ez keresztény európa! Nem vagyok keresztény. De az iszlámoknak itt nincs helyük. Még a végén mecsetet építenek a ház elé. Irritálna mer utálom a vallásokat.
2015. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14%

Megmondom mi a baj. Az, hogy sokan osszátok itt az észt, holott látszik, hogy semmit nem tudtok a dologról! Idegengyűlölő anyuka-apuka, meg egy-két nívós honlap, és azt gondoljátok, hogy jártasok vagytok a témában, elhiszitek amit mondanak nektek ostoba birka módon, ahelyett, hogy utána néznétek mindennek alaposan. Tisztelet a kivételnek, mint mindig.

#12; Ne haragudj, te tisztában vagy vele, hogy milyen körülmények uralkodnak a menekült táborokban? Mert egészen biztos vagyok benne, hogy nem. Nem állítanál ekkora baromságot. A Keletiben ill. egyéb helyen lévőknek meg szinte csak CIVILEK segítenek, a SAJÁT keresetből, az állam alig segít.

Megjegyezném azt is, hogy az ebolának a lappangási ideje több hét is lehet, így mire ideérnek már megbetegednének-így nyilván nem engednék be őket. Ja és tudod sok a szír menekült is, az ebola meg leginkább Afrikában tört ki.

Ráadásul olajban gazdag országokból érkeznek sokan, sokan tanultak közülük, miért is ne lehetne értékes vagyontárgyuk? A gazdag ember is ugyanúgy menekül.

Egy kis toleranciát, intelligenciát kéne tanulni/szerezni, mert nem sokára a Mi dolgunk lesz döntéseket hozni. (Bár kezdem azt hinni, akinek van egy kis esze, az külföldre megy. Itt meg maradnak az ostoba tanulatlan vagy az ostoba 'vanegydiplomám' emberek, egyre megy.)

2015. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

Kedves utolsó!:)

Jártál a keletiben mostanában? Pesti vagy? Nem hiszem.

Miért kellene ezeken az elégedetlen,koszos,büdös igénytelen embereknek segítenünk?

Értem én,hogy a hírekben,neten sok a parasztbutítás ezzel kapcsolatban. De ez akkor sem állapot:) Ezek az emberek a szó szoros értelmében szűklátókörű h*lyék,pont mint te:)

2015. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
85%

Nagy baj lesz itt idővel:

- Londonban vagy egy 40 ezer fős nagyságú muszlim rész, ahol megszünt az angol törvény. Fehér ember nem teheti be a lábát azokba az utcákba, a rendőrök se mernek bemenni. Saját muszlim törvényeik szerint élnek és ítélkeznek, vagyis kézlevágás, lefejezés és hasonlók.

- A keresztény kultúra az ő szemükben alsóbbrendű, semmibe se fognak minket venni, amint elegen vannak ahhoz, hogy megvédjék magukat.

- Gyorsabban szaporodnak és segélyen élősködnek hasonlóan egy bizonyos itteni kisebbséghez.

- Idő kérdése csak, hogy elszaporodjanak annyira, hogy jogot követeljenek maguknak, aztán ha többségbe kerülnek, a mi jogainkat fogják elvenni és minket fognak üldözni. Ez jelen helyzet szerint kb. 50 év múlva meg is történhet, aztán Európára egy sötét muszlim középkor jön.


Erre az egészre a megoldás az, hogy nemet kell mondani a menekülteknek. Ezek csak a véresen határozott nemből értenek: katonasággal védett határság, ahol önvédelem céljából az éles lőszer is engedélyezet. Ez visszatartja őket, más nem. Pofátlan módon megbontják a kerítést, aztán szétszemetelik a nemrég felújított Baross teret. A nekik adott vízet és kaját eldobják, mert az alsóbbrendű keresztényektől nem fogadnak el semmit, sérti a méltóságukat. Mégid a keresztény Európába jönnek lettelepedni, dolgozni, segélyeken tengődni.

Szóval 1. Nem szabad őket beengedni Európába, 2. Nem szabad nekik állampolgárságot adni. Angliában pl. hiába születik ott egy gyerek, csak akkor lesz automatikusan angol állampolgár, ha legalább az egyik szülő az.


Amúgy én is láttam őket: 35 fokos elviselhetlen melegben teljesen beöltözött nők. Mondjuk én megbámultam őket, mert hirtelen nem tudtam mit keresnek itt. A boltban viszont idegesített, hogy rohadt ráérősen vásárolgatnak és folyton arra kell várni, hogy végre odaengedjenek a termékhez. Ezt leszámítva a le se szartak, levegőnek néztek.

2015. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%

Tegnap felmentem Budapestre Komáromból, Pesten ügyet intéztem, aztán hazajöttem (vonattal utaztam)

Én még mindig nem láttam egyetlen menekültet se o.O Rohamrendőrt annál inkább. Mégis képtelenek voltak kezelni a helyzetet.. Sehol senki, de megy a pánik, hogy a síneket ellepték a menekültek... LÁTTAM hogy nincsenek sehol a közelben, mégis lépésben jöttünk, mert nem tudom miért. Az utasok közül senki nem tudott semmit, 4 óra volt pestről szárligetig elérni, (kb félút), ott leszálítottak mindenkit a vonatról, aztán jónapot, oldd meg ahogy tudod.

Engem inkább az idegesít, hogy néhány szerencsétlen miatt lebénul a fél ország. Mit csinál a máv? Mit csinál a rendőrség? Szedjék már össze magukat, teljesen inkompetens ez az ország, akármi történik, nem tudunk rá reagálni. Nevetséges.

2015. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #23! Igen, láttam már menekültet, elég gyakran járok a keleti felé. A különbség annyi köztem és közted, hogy én képes vagyok nem csak a rosszat meglátni mindenben, ellentétben Veled. Illetve az is különbség, hogy míg Én fentebb megpróbáltam megindokolni amit gondolok, Te meg erre sem voltál képes. Nos, ki akkor a szűklátókörű? :) Az állításaid (illetve másé sem) ér sokat indoklás nélkül.
2015. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%

Mi a Keleti közelében lakunk. Már nem is merek az alúljáróba lemenni! Koszosak, igénytelenek, és rettentően bunkók. Nemrég barátnőimmel mentünk suliba és belénk kötött néhány menekült pasi. Ha nem lett volna a közelben két fiatal rendőrsrác akik rájuk szólnak nem tudom meddig mennek el.

Mindent szétdobálnak, sokkal koszosabbak mint a hajléktalanok!

Eddig is üzleteltek a környéken arabok de mostanában ők is sokkal többen vannak. Érdekes módon ők nem segítik a menekülteket hanem csak üzletelnek velük. Főleg pénzt váltanak nekik és ékszert vesznek tőlük. Ezt a saját szememmel látom rendszeresen házunk előtt.

A környékben található üzletek kajáldák is tele vannak velük néha. Nagyon hülyén viselkednek a gyerekeikre nem is szólnak rá. Én tized ennyiért pofont kapnék anyámtól!

Telkünkre a Keletiből szoktunk menni sokszor, de mióta ezek ott balhéznak, inkább más utat választunk.

17 éves lány

2015. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekkoromban Algériában éltem pár évig. (apukám ott dolgozott, orvos)

Nem kedveltem meg az ottani embereket egyáltalán!

Annyira más kultúra, vagy épp kultúrállatlanság, hogy európai ember nem is értené meg őket soha. Igénytelenek, koszosak, buták, tanulatlanok, (legalábbis nagyobb mértékben van köztük tanulatlan, mint az európai, ázsiai, amerikai emberek között). Számtalan nomád szokást éltetnek. Nem érdekli őket a "fehér" hitetlen ember, véleménye, tanítása, tanácsa. Mi senkik vagyunk a szemükben! Magasabb rendűnek tartják magukat.

A szomszédunkban lakó spanyol nőt és lányát megdobálták kővel, mert a saját udvarukban bikiniben napoztak. Pedig magas kőfal volt a kert körül.

Nekik nem kell szedni a "Leszarom" tablettát, ők genetikailag leszarnak mindent! Dolgozni utálnak, csak akkor teszik, ha nagyon muszáj!

Ne tévedjen meg senki, ők nem csak itt nálunk menekültként lébecolnak, fekszenek egész nap, hanem otthon is így élnek!

Sajnos jelenleg is van egy arab szomszédunk itt Budapesten. Egész nap itthon üldögél, olvasgat a teraszon. Nem jár dolgozni, mégis 20 milliós autója van és luxus lakása. :-o Mellesleg, egy menekültet sem fogadott be!

2015. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Igen láttam. Az a véleményem hogy ebbe Európa bele fog halni. Jelképesen értem!!
2015. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Kele Roland válasza:
32%
Őszintén csak sajnálni tudom őket se lakásuk se hazájuk. És most ,hogy elérték a céljukat egy kis ország főmuftija gyilkosnak és rablónak állítja be őket. Szép kilátások mondhatom.
2015. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!