Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedjem, hogy...

Szerintetek megengedjem, hogy a 16 éves fiamnak a barátnője itt aludjon nálunk? Túl fiatalok? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Férjem azt mondja, hogy vesz egy doboz óvszert, ,,ozt hajrá'', de én még félek... Lehet, hogy nem akarnak sz*xelni, lehet hogy igen. Vagy csak én vagyok túl parás... Ismerem a lányt, kedves meg minden. A fiam pedig halál szerelmes belé :) Ma kérdezte, mondtam neki, hogy alszok rá egyet.


40/Anya



2016. dec. 1. 17:54
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
70%
Szia! Nyugottan aludjon nálatok a csaj, mi történhet? Ha védekeznek, semmi probléma! Az is lehet, hogy csak megfogja a lány fenekét, smaciznak, aztán Zzzzzzz... Ne parázz! Én a helyedben már most szólnék neki, hogy Jöjjön nyugottan!
2016. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%

Megengedném, mert legalább tudom, hogy jó helyen vannak és nem valami piszkos wcben esnek egymásnak.

Adnék egy csomag óvszert is neki és lelkére kötném, hogy használja. Felelősséget vállalhon ne csak magáert, de a lányért is.

2016. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
A szex miatt felesleges aggódnod, ha szexelni akarnak, akkor meg fogják tenni, ha nálatok nem lehetnek, akkor máshol.
2016. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

Nálam sose aludhatott pasi, a szüleim nem engedték, es meg most sem... Igy kénytelen voltam/vagyok máshol megoldani.

19/L

2016. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Engedd meg, ha akarnak akkor úgyis fognak, csak te nem tudsz róla
2016. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%
Egy normálisan nevelt gyerek (és a hangsúly kiskorúként ezen a szón van) nem fog 14-16 évesen szexelni. Sem otthon, sem máshol. Sajnos a legtöbb lányban nem sok erkölcs van, de azért még akad kivétel. Főleg Magyarországon kívül.
2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%

"Megengedném, mert legalább tudom, hogy jó helyen vannak és nem valami piszkos wcben esnek egymásnak. "

Ennyi erővel engedd meg a kisiskolás gyerekednek is, mert akkor nem otthon, hanem a bokorban csinálják.

2016. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy normális utolsó válaszoló... :D
2016. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

"Ennyi erővel engedd meg a kisiskolás gyerekednek is, mert akkor nem otthon, hanem a bokorban csinálják."

Valóban, mert a te értelmezésedben egy 8 éves ugyanolyan érettségi szinttel rendelkezik, mint a 16 éves. :D


Mi az összefüggés a kisiskolás és a 16 éves között? De komolyan, írjál már le egy általad normálisnak vélt magyarázatot is (úgy is hülyeség, de érdekelne :D)

2016. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt fiaim vannak, szerintem nem elég az óvszeres dobozt hozzájuk vágni. Legalább egy pár dolgot tisztáztam a fiammal annak idején: Anyaként azt mondtam el, hogy a szerelem nagyon szép, de nagy fájdalmat is okozhat, vétlennek és lazának egyaránt.

Meg hogy a testi vágy elsöprő erejének "közben" már nehéz -tizenévesen szinte lehetetlen- ellenállni.

Ezt is számításba kell venni, amikor nagy bátran belevágnak. Magyarul biztonságosabb el sem kezdeni.

Lelkére kötöttem, hogy vigyázzon a kislányra, legyen okos kettejük helyett is, mert egy igazi férfi sose bújhat egy tinilány szoknyája mögé, ha baj van, azzal, hogy de hát a Kati akarta.

Amikor a másik fiam konkrétan azzal szondázott meg, hogy, de hát ma már baj nem lehet, el lehet vetetni...,

akkor meg erről beszéltünk:

Ha szereted a lányt fájni fog az neked is, és nem leszel büszke magadra.

Tudnod kell, hogy ebben nem Te fogsz dönteni.

Ha nem jól választottál, és csőbe húztak, egész életedben szülőtársa leszel a Tévedésednek, és apja a kicsinek, akár kölyökfejjel. Legfeljebb először még jóapád fizeti a gyerektartást, csak azután Te.

2016. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!