Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedjem, hogy...

Szerintetek megengedjem, hogy a 16 éves fiamnak a barátnője itt aludjon nálunk? Túl fiatalok? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Férjem azt mondja, hogy vesz egy doboz óvszert, ,,ozt hajrá'', de én még félek... Lehet, hogy nem akarnak sz*xelni, lehet hogy igen. Vagy csak én vagyok túl parás... Ismerem a lányt, kedves meg minden. A fiam pedig halál szerelmes belé :) Ma kérdezte, mondtam neki, hogy alszok rá egyet.


40/Anya



2016. dec. 1. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%
Én megengedném, mondjuk heti egyszer, mivel suliba járnak és van olyan az ismerőseim között akinek a 17 éves fia mindennap a 14 éves barátnőjénél alszik, na ezt azért nem engedném. Heti egyet igen, mert különben csinálják ahol tudják és nem akarom ilyen helyzetbe hozni a gyerekem. És ha egészséges 16 évesek akkor fognak szexelni, ezt az összebújós hülyeséget minden tini mondja, de aki volt 16 éves az tudja, hogy milyen amikor tombolnak a hormonok.
2016. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolod hogy már jó ideje csinálják? Gondolom rájöttek hogy otthon kényelmesebb mint a suliban.
2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%

"Milyen szuverén? Ismered a szó jelntését?

Nem engedném. Nem kell 16 évesen papást-mamást játszani."


Ismerem, ezért is használtam. A korod (megnyilvánulásodból lehetsz vagy ötven) nem előfeltétel ahhoz, hogy másokat degradálj.

A hangsúly itt azon van, hogy neked alapvetően semmit nem kell engedned.

Vagy húszévesen megtilthatom az apám korabeli (bár apám sincs még ötven) embereknek, hogy másokkal ismeretlenül bunkózzanak?

Mert én meg akkor neked nem engedem meg, hogy hülyeségeket irkálj ide. Csak gondolom fogsz...

Ugyanezen az elven a 16 éves meg szexelni fog a barátnőjével.

2016. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
Már miért ne engedném? Valaki 1 értelmes ellenérvet mondjon és a fiatalok szótól kíméljetek mert 25 éves is fiatal..
2016. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne akadályozd az együttalvást.
2016. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%
8# 16 évesen miért ne szexelhetnenek??? Nem kell tiltani, akkor megoldják máshol. Csak fel kell világosítani őket ha eddig még nem történt meg. Én 17 voltam mikor összejöttem a férjemmel és szexeltünk. Vagy szerinted mikor kéne elkezdeni? Mikor már külön élnek és eltartják magukat? Örülök, hogy nekem és a páromnak normális szüleink vannak. Sosem csináltak ebből problémát.
2016. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Nyílván megengedném,16 évesen már nem kisgyerek
2016. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%
Ha engeded, a felelősség részben a tied. Döntsd el ki neveli a fiad. Te vagy a birka nép?
2016. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!