Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 10 éves lány festi a haját?

Figyelt kérdés
A negyedikes lányom osztálytársa festi a haját. A lányomnak nagyon tetszik, ő is szeretné kiharcolni magának. Alapból barna a haja, és szőkét szeretne. Nektek mi erről a véleményetek?
2017. febr. 8. 11:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
73%
Nem tetszik a gondolat. Ilyen fiatalon még szép, egészséges hajuk szokott lenni a kislányoknak, a festéssel meg tönkre megy idő előtt, aztán 3-5 év múlva mehet a hajpakolás, a fodrászhoz járás, mert tönkrement a haja szerkezete. Én nem engedném meg, próbálnám elmagyarázni neki. Vagy felhoznám, hogy ha majd elég idős lesz, és még mindig szeretne szőke hajat, akkor majd lehet szőke haja, de nem most.
2017. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
17%

Én 13 éves, hetedikes voltam amikor eszembe jutott a hajfestés, akkor is csak szoldian akartam pár csíkot bele vagy az aljába, olyan színt ami nem nagyon tér el az eredeti barna hajszínemtől. Világosbarnát vagy vörösesbarnát. Akkor anyukám nem nagyon akarta engedni, most 14 vagyok, engedi, be is lesz festve.

10 évesen nekem meg sem fordult a fejemben és nem is ismertem ilyet, aki festette volna a haját ennyi idősen, főleg az egészet teljesen más színre, igazi festékkel.

Unokatesóm nyáron 10 éves volt és a világosbarna hajába tettek pár vöröses csíkot. Nem állt rosszul, de az iskolában is szóltak érte.

Szerintem próbáld meg lebeszélni róla, várjon még pár évet vagy nyáron próbáljon ki 1-2 tincset.

2017. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
73%
10 éves gyereknek NEM VALÓ! A szülő szépen levizsgázott. Az iskola meg hogy engedheti ezt meg?! Aztán jön az effektus: egy megjelenik ezzel a séróval, aztán utána a többi is megőrül, hogy ez kell neki is. Biztos vagyok benne, nem csak a Te lányod szeretne azóta!
2017. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem engedném. És elmagyaráznám, hogyha az osztálytárs az én gyerekem lenne, neki se lenne szabad. Csak hogy ne pattogjon már miatta.
2017. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
18%
Most lehet megkövezni,de engedném. Mint jutalmat valami hozzá képest nagy dologért,mondjuk kitűnő bizonyítványért és színezővel,nem rendes festékkel. Ez csak haj,lenő,kikopik. Nem a torkán nyomok le valami mérgezőt. 10évesen már nem csecsemő,semmi baja nem lesz tőle ha nem allergiás alapból ezekre. Ha 14-15évesen csinálná ugyan annyira ártana mint most. Nekem ez a véleményem,aztán lehet hogy errefelé nem leszek népszerű vele..
2017. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
55%

Én nem engednén h bohócot vagy lolitát csinàljon magábol.

Farsangra szilveszterre kaphat parokàt es

ennyi.

Szerintem is a szülőt minősiti amugy. Festett haju kislánynak az anyja is erdekes lehet

2017. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Serpent válasza:
15%
Én leborotválnám a fejét kopaszra, és megnézném mit szólna hozzá ha még olyan haja se lenne, mint egyébként. Azok az emberek, akiknek nincsen hajuk, biztos nem csinálnák ezt a hajukkal ha lenne.
2017. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
65%
Én biztos nem engedném. Ez nem normális. Én igaz gyerek vagyok még, de én soha nem festeném be a hajam. a mi sulinkba is vannak sajnos ilyen gyöngyszemek.. :/
2017. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%
Roncsolná a gyerek önbizalmát.azt fofja hinni csak mű dolgokkal szép amugy pedig nem.
2017. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
60%

*es és ha ebben az anya(akinek mindent elhisznek)meg is erositi hogy akkor fessük, akkor már kész is az önértékelési zavar.

Még egy két felcsatolhato poni hajtincs még oké de tartosan mű dolognak kitenni...csak nézzunk körbe.alig van egy nő is aki pl természetes körmökkel szépnek tartja magát

.

2017. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!