Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 10 éves lány festi a haját?

Figyelt kérdés
A negyedikes lányom osztálytársa festi a haját. A lányomnak nagyon tetszik, ő is szeretné kiharcolni magának. Alapból barna a haja, és szőkét szeretne. Nektek mi erről a véleményetek?
2017. febr. 8. 11:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szülő de egyetértek az előttem szólókkal/írókkal. Kösszetek kompromisszumot mert sztem ez így a legbékésebb mindenkinek. Nekem van egy ötletem: keverjetek össze 3ek citromlevet (100%) és 1ek mézet heti 1szer hajmosásnál kenje be és tegyen rá egy úszó vagy fürdősapkát és várjon fél órát aztán mossa ki. 12l
2017. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
62%

Az a véleményem, hogy könnyedén úgy járhat mint én.

Talán a szerencsének köszönhető, hogy nem hullott ki az összes hajam a festéktől.

15 voltam amikor először befestettem.

Kiharcoltam anyukámnál. Megbántam. Most-lassan 3 év után- kezd viselhetővé válni, bár most is nagyon ritka.

Így festegessék a hajukat. Én megtanultam a leckét egy életre,köszönöm elég volt.

18l

2017. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Egy ev utan is kiemeled? Meg nem jutott el, hogy gyerek ehhez?!
2018. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
13 éves lesz a lànyom.Van aki festi a hajàt az osztàlyba, De neki esze àgàba sincs.Nevelés, és tàrsosàg kérdése minden.NE engedd neki.Én ezt javasolnàm.Kitartàst.
2018. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

utolsó: Mi köze a hajfestésnek a neveléshez és a társasághoz? Mi mindent köttök ti fejben ehhez? Ugye nem az van még mindig, mint 100 éve, hogy csak a k.rvák csinálják, stb? Pláne gyerekek esetében?


Tegyük fel, hogy egy gyereknek nagyon tetszik a szőke hajszín. ha olyan van neki, akkor mázlija van, "jó gyerek" marad, akit nem érdekelnek ilyen "kenceficék". Ha viszont barna, és nyaggatja az anyját hajfestésért, vagy legalább melírért, akkor egy kis ribi, meg korán kezdi, meg mittomén? Neki az tetszik, és kész. Ez ízlés, egyedi vélemény, semmi köze az erkölcsökhöz.

2018. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!