Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 10 éves lány festi a haját?

Figyelt kérdés
A negyedikes lányom osztálytársa festi a haját. A lányomnak nagyon tetszik, ő is szeretné kiharcolni magának. Alapból barna a haja, és szőkét szeretne. Nektek mi erről a véleményetek?
2017. febr. 8. 11:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
48%

Kérdezőcske ezt te komoly kérdésnek szántad itt?


SZÜLŐ LÉTEDRE ezt te nem tudod eldönteni??? Ha mi most azt mondjuk, hogy nem gáz, akkor csinálhatja a kölköd?? Tudod mi vagy te? Ultragáz bakker! Nem szülőnek való!! Egy birka undorító magyar! Bégethetsz!

2017. ápr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%

16eves koraban ujra elovennem a kerdest.

Nem mas anyuka elvei szerint nevelem a sajat gyerekem.

2017. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 14 évesen, a 8-os ballagásomra engedték meg, hogy szőkére fessem a hajam. Azóta is bánom, mert 20 éves koromra a rendszeres festéstől a gyönyörű hajam olyan lett, mint egy szalmakazal, totál tönkrement. Aki elkezdi festetni a haját, az egy ördögi kör, mert a lenövés miatt kénytelen lesz újra és újra, mert úgy meg nagyon igénytelenül néz ki.
2017. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen nem...

Haladni kell a korral, ma már a lányok nagyon korán érnek.. De ennyire azért nem.

Általános iskola befejeztével engedném, előtte 7-8. osztályban nagyon maximum egy pár tincs melír.

2017. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
45%

"ma már a lányok nagyon korán érnek.. De ennyire azért nem."


Milyen érettségre gondolsz? Szexuális, szellemi, testi? Szerintem a hajfestésnek egyikhez sincs köze. Sok gyerek foglalkozik a kinézetével akár már óvodás korban, ez játék, kísérletezés, vagy csak simán vicces. Már az én gyerekkoromban is sok minden volt (90-es évek): tetoválás matrica, csillámfestés bőrre, "raszta" gyöngyfűzős haj, színes póthajak...stb. Nem hiszem, hogy a hajfestés annyira kilógna ezek közül. Én simán megengedném a gyerekemnek, nem árt vele senkinek, nem drogozni vagy bankot rabolni akar.

2017. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
50%
A kimosható színező amúgy miért lett lepontozva? A saját fejemre is rátenném. (sőt, ezért itt eret vágnak de a sötétbarna hajamat festem feketére mert jobban áll) és az kb. 3 mosásig tart. Nem cián van benne bakker és nem is rendes festék..de egyszer mondjuk egy hétvégére vagy egy szünet idejére miért ne lehetne?? tartsam vitrinben a gyereket és sose engedjek neki semmit? akkor 18évesen össze fog pakolni, mint itt sok anyuka gyereke és úgy elhúz hogy többet nem látom mert végre élvezni akarja majd a szabadságát, amíg otthon ketrecben volt és semmitseszabad..
2017. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
55%
Ja és igen, lányom van. 7éves. Már tettem a körmére rózsaszín meg csillogós körömlakkot mert kérte, de megbeszéltük, hogy csak hétvégén lehet vagy amikor nincs iskola. Szaranyavagyok.
2017. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
61%
Én pl fodrászként 16 évnél fiatalabbakat nem is vállalok (hajfestésre).
2017. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az jut eszembe, vajon ez a kislány mit fog csinálni magán 15 évesen???
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
52%

Érzem,hogy meg fognak kövezni,de nem bírom magamban tartani a sztorim.

12 évesen volt először "festve" a hajam,nagyjából 5 melírcsík volt benne. Természetesnek tűnt,olyan volt,mintha a nap szívta volna ki,jól is állt. Nem sminkeltem magam,nem öltözök azóta sem kihívóan,nincs tetoválásom sem piercingem. 15 évesen csókolóztam először,sosem voltam egy nagy pasizós,a mai napig egy kezemen meg tudom számolni,hogy hány volt az életemben. Pedig már nem 15 vagyok.:D

Akkor emiatt most én is állhatnék ki a sarokra,ahogy itt néhányan írták?

2017. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!