Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen 17...

Mit gondoltok egy ilyen 17 éves gyerekről?

Figyelt kérdés

2 éve rendszeresen dohányzik, napi 18-20 szál cigit szív,

Hétközben altatóval alszik el, hogy ne legyen fáradt az iskolában,

Havonta egyszer-kétszer eljár bulizni, ahol nagyon leissza magát,

Sokat káromkodik,

Szinte sosem tanul semmit, de mégis valahogy sosem bukik meg,

Van életcélja,

Erősen rasszista értékeket vall



2017. márc. 18. 01:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%
Oké hogy nem azért jönnek utolsó, de attól nem kéne állatként viselkedniük.
2017. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%
Ez megint általánosítás, kedves utolsó.
2017. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%
Igen, te már csak tudod utolsó.. gondolom te élsz a közelükben és nem én....hosszan tudnék mesélni,az általad annyira óvott fajtáról. Bár gondolom élőben nem találkoztál még egyel sem. De miért nem fogadsz be párat?
2017. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%
Nos, drága utolsó, kapaszkodj meg: külföldön élek és egy menekülteket segítő csoportban vagyok önkéntes már jó pár éve. Neked a menekült a mostani Szíriabol érkezőket jelenti csak. Nekem meg a többit is: az Irakból érkezett férfit, akinek a szeme láttára végezték ki a családját, a Sierra Leona-i fiatal nőt, akinek levagtak a mellét, hogy ne tudja szoptatni a majdani ellenséget és a többit, akik hasonló szornyusegeken mentek keresztül, amiket te elkepzelni se tudsz. Nem, befogadni nem tudom őket, de segíteni igen: nyelvet tanulok velük, ,elkiserem őket orvoshoz, vagy hivatalos ügyet intézni. De te ezt úgy sem érted a nyílt, gondolkodás mentes gyűlöleteddel, ami amúgy épp azt mutatja, hogy minden vagy, csak nem értelmiségi. Fiatal anyaként meg sajnálatos, hogy nulla empátia szorult beléd és a gyerekedet is csak a rasszizmusra, a gyűlöletre, az egoizmusra tanitod. Befejeztem veled a beszélgetést, hála istennek nem vagyunk semmilyen téren egy szinten, nem alacsonyodok le egy ilyen lenyhez, mint te.
2017. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%
Oké utolsó, akkor kívánom hogy téged is próbáljon megerőszakolni három menekült, mint engem két hete..hajrá, majd akkor meglátjuk mennyire fogod őket támogatni..igazad van, nem vagyunk egy szinten, te elvakultan jónak látod őket, én meg találkoztam a rossz oldalukkal is..itt időseket vernek, erőszakolnak, gyerekeket lopnak meg...de persze, gondolom az a majdnem erőszak is az én hibám volt igaz?
2017. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
41%
A különbség az, hogy te 3bol itelsz, en meg 300bol. Az erőszak meg sosem a megeroszakolt hibája, ezt minden épeszű ember tudja , ahogy azt is, hogy nem csak menekült/roma/fekete/mexikoi/bármi más kisebbség között vannak bűnözők, hanem a saját fajtaja között is. Csupán a rasszista erről elfeledkezik és ha egy kisebbségi követ el valamit, máris az egész közösséget ítéli el, míg ha egy vele azonos származású, ott valahogy csak az az egy ember lesz rossz.
2017. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%
Nem háromból ítélek, mint írtam, itt öregeket vernek, gyerekeket rabolnak ki és nőket próbálnak megerőszakolni..ez nem három ember. De addig úgysem fogod megérteni, míg valamelyik nem bánt téged vagy a gyerekedet. Küld le a gyereked ide, Debrecenbe, a közelükbe. Csak egy órára..és utána meghallgatnám a véleményedet róluk. Itt már nem merjük kiengedni a gyerekeinket a játszótérre, iskolába.
2017. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
38%
Mint írtam, külföldön élek, nem küldöm a gyerekemet Debrecenben. Itt jár iskolába, méghozzá "nyitott iskolaba", ami azt jelenti, hogy mindenféle nemzetiség képviseleti magát. Vannak menekült osztálytarsai is. Soha semmi probléma nem volt az iskolában semmilyen téren. Mindegy, nem vitazom veled, értelmetlen
2017. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
35%

Ja, hirtelen jött a megerőszakolás meg az idősek megverése, előtte csak hangoskodtak. Kicsit sem egyértelmű, hogy hazudsz, kedves #18.

Én szégyellném, ha ilyen szűklátókörű, ostoba anyám lenne, mint te.

2017. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
72%
Én csak a #18-at írtam, én vagyok a fiatal anyuka és nem engem akartak megerőszakolni. A többit nem én tettem hozzá.
2017. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!