Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen 17...

Mit gondoltok egy ilyen 17 éves gyerekről?

Figyelt kérdés

2 éve rendszeresen dohányzik, napi 18-20 szál cigit szív,

Hétközben altatóval alszik el, hogy ne legyen fáradt az iskolában,

Havonta egyszer-kétszer eljár bulizni, ahol nagyon leissza magát,

Sokat káromkodik,

Szinte sosem tanul semmit, de mégis valahogy sosem bukik meg,

Van életcélja,

Erősen rasszista értékeket vall



2017. márc. 18. 01:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nem lesz belőle, és a rasszizmus miatt még ostoba is.
2017. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%

Normális kamasz.ez az életkorának velejárója.mondjuk az altatót nem értem...az nem normális.

Én is ittam buliztam még most is káromkodok pasiztam nem tanultam(mondjuk meg is van a böjtje :| ) cigizni csak alkalmanként.lány vagyok és kinőttem.Mostmár itthon babázok!

2017. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
utolsó, azért mert te ilyen voltál, még nem ez a normális
2017. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%
Neked mi a normális? Eszik alszik tanul és nem szórakozik?
2017. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
80%-os, kívánok neked olyan gyereket mint te voltál, és majd rájössz:-)
2017. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Cigit azt meg tudja venni magának, mivel kinéz többnek is, meg van egy felnőtt haverja...italt az szintén könnyű mivel ha be megy az ember a kocsmába még a 15 éves gyerekeket is kiszolgálják sajnos. Ő sajnos nem csak ilyen divat rasszista gyerek, hogy akkor ő most lázadásból csinálja, nem. Gyermekkora óta az. Egyébként én a féltestvére vagyok, és segíteni szeretnék neki.
2017. márc. 19. 11:27
 17/32 anonim ***** válasza:
67%
Itt a rasszizmus a legkisebb baj, szerintem az emberek 80%-a rasszista.
2017. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is az emberek döntő többsége rasszista, csak nem meri bevallani. Én is irtózom pl. a muszlim betelepülőktől, itt rontják a levegőt a szomszédos koleszban (nem tanulni jöttek), szívják a vizipipát naphosszat, hangoskodnak, aztán még ki tudja mit... Én meg arra tolom naponta a babakocsit, mert legalább arra van egy kis zöldövezet. Hát persze hogy a bicska kinyílik, persze hogy mentem nagy kövér NEM-mel szavazni. Ha belőlem harmincas értelmiségi anyukaként azt hozza ki belőlem a helyzet, hogy húzzanak a sunyiba, akkor mit várunk egy 17 évestől??? Hogyan kommunikálja le??? És akinek még rosszabb tapasztalatai vannak, mert mindjuk meglopta egy cigány? Nem szeretjük őket és egy névtelen teszten tízből 7-8 ember ezt vallaná. Csak erről nem beszélek a munkahelyemen, mert kinek hiányzik az, hogy belekössenek meg aztán minek konfrontálódni, nem utolsó sorban nem akarok bagatell viták miatt lecsúszni a jutalomosztásról, amikor azt a családomra is költhetem. Nem azt mondom, hogy az utálat a célravezető, nem is erre akarom nevelni a gyerekem, de attól még napi szinten felk.rja az agyam, ha meglátom ezeket az ingyenélőket, akik fiatal létükre nem dolgoznak, hanem várják az én pénzemen a sült galambot. Ez van. A bulizás megint csak nem gáz. Ezekkel nem érdemes foglalkozni, majd kinövi. A cigit meg az altatót viszont passzolni kéne, de sürgősen, mert az káros.
2017. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%
#18 erősen kételkedem benne, hogy te "értelmiségi" vagy...
2017. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%
Hát 18, majd ha ne adj isten Magyarországon lesz háború és te is az életedet mentve menekülsz külföldre, akkor majd megerted, nem azért jönnek, mert kishazad az álmok netovabbja.
2017. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!