Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen 17...

Mit gondoltok egy ilyen 17 éves gyerekről?

Figyelt kérdés

2 éve rendszeresen dohányzik, napi 18-20 szál cigit szív,

Hétközben altatóval alszik el, hogy ne legyen fáradt az iskolában,

Havonta egyszer-kétszer eljár bulizni, ahol nagyon leissza magát,

Sokat káromkodik,

Szinte sosem tanul semmit, de mégis valahogy sosem bukik meg,

Van életcélja,

Erősen rasszista értékeket vall



2017. márc. 18. 01:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
39%
82%-os, elég nagy lehet veled a gond ha nem ismered fel mi a különbség a 46% és az 53% között....én itt nem okoskodnék a helyedben, mikor két számot képtelen vagy megkülönböztetni..erről ennyit.
2017. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, elolvastam a "vitát" is :D

Nekem az egészről az a véleményem, hogy tényleg nem lehet elítélini egy embert a faji hovatartozása miatt. De! Sajnos a legtöbb lopást, rablást, ember veréseket cigányok követik el, és ez tény nem lehet szépíteni. Ha egy cigány normális akkor nincsen semmi bajom vele...de ha már úgy néz ki mint egy tróger akkor inkább tartózkodok tőle. Migránsokról pedig annyit, hogy az egy nagyon sajnálatos dolog, hogy menekül egy egész nemzet a háború elől. De sajnos ők egy másik világból jönnek, ahol még a WC-t sem ismerik, nem tudnak írni, olvasni, nincsen szakmájuk...egy ilyen emberrel Európában nagyon nem lehet mit csinálni...de ha szeretné magát fejleszteni, tanulni szeretne, integrálódni szeretne, akkor azt megteheti, és itt is élhet. De sajnos nem akarnak (tisztelet a kivételnek) a társadalomba beilleszkedni, nem akarnak integrálódni, így nem lehet velük mit kezdeni.

2017. márc. 19. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!