Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ha egy 12...

Ti mit tennétek ha egy 12 éves lány rányomulna a férjetekre, babázás címszó alatt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó családi barátunk, nekik van egy 12 éves lányuk. Nekünk most lesz 6 hónapos a pici lányunk (már van egy 10 éves lánya a férjemnek az előző házasságából). A 13 éves kamasz lány állandóan át akar jönni babázni, hogy tudjon a picinkre vigyázni, játszani vele, mivel szereti nagyon a kisgyerekeket, s a mostohalányommal is jól kijön. Ezzel nincs is semmi probléma, de az utóbbi időben nagy elkezdett rámászni a férjemre. Konkrétan a szexxel viccelődik vele állandóan, bújik hozzá, ugyanazokat próbálja csinálni amit én és látja hogy tetszik a férjemnek. Nagyjából át akarja vállalni a szerepemet, elpakolja a párom piszkos ruháit mikor hazajön, érdeklődik, hogy hogyan telt a napja, ha a párom be akar állni segíteni mosogatni akkor kiveszi a kezéből, megcsinálja ő, simogatja, dörgölődik hozzá. Ez a helyzet nekünk nagyon nem jó. Tudom, a helyes út az lenne, hogy elmondjuk a szüleinek. De ebben az esetben biztos, hogy harag lenne, mert a kamasz lány kiforgatná, az anyja meg el is hinné, mert elfogult nagyon a gyerekével szemben, mindent megenged neki szinte (de velünk nagyon jófej, segítőkész). Attól félünk, nehogy az jöjjön ki az egészből, hogy a férjem mászott rá a lányra. Nagyon jó, igaz barátaink, ilyenért nem szeretnénk elveszteni őket. Ugyan ezért nem akarjuk a lányt sem felvilágosítani arról, hogy idáig volt a határ és nem tovább. Ha mindig visszautasítjuk azt, hogy jöjjön a lány "babázni" az is feltűnne nekik és harag lenne belőle. Az ő családukban a feleség hordja a nadrágot, ezért nem tudjuk elmondani az apának sem (hiába ő megértené a problémát) mert ki lenne forgatva, a kislány által, az anyja meg elhinné neki, és végül az apa is. Mit tegyünk?
2017. aug. 6. 22:53
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem mind voltunk 13 évesek, és mindegyikünk volt belezúgva idősebb pasiba, nyilván 13 éves szintjén. Ezen nem aggódnék.


Azon igen, hogy a férjnek ez tetszik.

2017. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
87%

11-es, de hányan kezdtük el taperolni az illető pasast?!!!

És még egyszer gyengébbek kedvéért a pasinak nem teszik, hanem a kislány csinálja azt amiket a feleség szokott és amiről tudja, látja, hogy tetszik a férjnek.

Kérdező: nem kérdés, állítsátok le a kislányt. Mindennek van határa.

2017. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
De ezt hogy kell elképzelni? A kislány puszilgatja a férjedet, meg dörgölőzik hozzá, te meg bambán nézed, nem szólsz semmit? A férjed szintén nem hajtja el hanem hagyja magát??? Ti mindketten betegek vagytok!
2017. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
69%
kivágnám a taknyán a kiscsajt.Meg a férjemet is.
2017. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek kell rászólni. Erélyesen, határozottan. Ha nem áll le, nem beengedni többet. Bocsi, Nikike, most nekünk nem jó, majd talán máskor! És le kell tojni, hogy milyen harag lesz a lány szüleivel. Ez tarthatatlan.
2017. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne leállítani? Ha hozzá dörgölőzik, eltolja magától. Ha kiveszi a kezéből a mosogatnivalót, visszaveszi. A koszos ruhákat meg nem kéne valahova lerakni, hanem egyből elpakolni. Szerintem ez a férjeden múlik, elképzelni nem tudom, hogy ezt miért hagyta bármikor is.
2017. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg nagyon jó, igaz barátok lehetnek, hogyha egy ennyit nem tudtok tisztázni egymás között.
2017. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a saját nagyobb lánya érdekében is baromi gyorsan le kellene állítania a férjednek. Mégis mit érezhet hogy egy szinte korabeli kislány enyeleg az apjával aki ezt simán hagyja? Gondnolkoztok ti? Ő legyen már fontosabb mint ezek a nagy barátaitok, akiktől féltek hogy mit fognak szólni. Vicc.
2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
99%
Mondjuk a férjed elküldhetné vagy elhùzòdhatna. De ami még jobb lenne, hozzád közeledne. Mondjuk téged a feleségét ölelgetné és csókolgatnà,hogy a kiscsajnak akkor leessen, hol is a helye... Furcsa nekem, egy felnőtt férfi azért lekezel egy ilyet már csírájában...
2017. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Félrértés ne essék, elnézést, néhány helyen nem konkrétan írtam:

Nem a férjemnek tetszik a kislány viselkedése! A kislány azt próbálja utánozni amit én csinálok, hogy a férjem kedvében járjak. Tehát a férjemnek az tetszik amit én csinálok, ezt próbálja lemásolni a kislány. Nem 13 éves, hanem 12, elnézést, elírtam. Nem úgy kell elképzelni, hogy odamegy és puszilgatja. A férjem elég felszabadult, vicces, kissé bolondos természetű, ezért hülyéskedett a kislánnyal is, ugyan úgy mint az ő lányával vagy akármelyik más gyerekkel. A hülyéskedés abból állt, hogy megkérdezte, hogy van-e már pasija, viccesen, fogócskázott vele, bele akarta dobni a vízbe, hasonlók, de kihangsúlyozom, minden gyerekkel ilyen pajkosan viselkedik, játék képp, legyen fiú vagy lány. Valószínűleg ezt értette félre. A simogatást, dörgölődést egy-egy ilyen játék alkalmával kezdi. A férjem ilyenkor abbahagyja, nem játszik vele. Csak úgy látszik ebből még nem értette. Az utóbbi pár napban a férjem már ridegebben viselkedik vele, de a kislány ugyanúgy mosolyog rá,esetleg kacérkodik vele, ez zavar már minket. De azt sem igazán lehet megtenni, hogy ha van több gyerek is, a szülők is itt vannak akkor minden gyerekkel szórakozunk csak ezzel a kiskamasszal nem, ezt kiközösítésnek venné mindenki, és a szüleinek is nagyon rosszul esne. A kislány szülei tényleg nagyon jó barátaink, mindenben segítettük egymást, de félünk, hogy ha ezt így elmondanánk akkor nem hinnének nekünk, mert ők nem ilyennek ismerik a lányukat, nem tudják ezt róla, mármint, inkább az anya, az apa meg befolyásolható. A kislány ezeket a dolgokat nem csinálja a szülei előtt egyáltalán, előttem is csak burkoltabban csinálja néha. A férjem mesélte a nagyobb részét.

2017. aug. 7. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!