Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ha egy 12...

Ti mit tennétek ha egy 12 éves lány rányomulna a férjetekre, babázás címszó alatt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó családi barátunk, nekik van egy 12 éves lányuk. Nekünk most lesz 6 hónapos a pici lányunk (már van egy 10 éves lánya a férjemnek az előző házasságából). A 13 éves kamasz lány állandóan át akar jönni babázni, hogy tudjon a picinkre vigyázni, játszani vele, mivel szereti nagyon a kisgyerekeket, s a mostohalányommal is jól kijön. Ezzel nincs is semmi probléma, de az utóbbi időben nagy elkezdett rámászni a férjemre. Konkrétan a szexxel viccelődik vele állandóan, bújik hozzá, ugyanazokat próbálja csinálni amit én és látja hogy tetszik a férjemnek. Nagyjából át akarja vállalni a szerepemet, elpakolja a párom piszkos ruháit mikor hazajön, érdeklődik, hogy hogyan telt a napja, ha a párom be akar állni segíteni mosogatni akkor kiveszi a kezéből, megcsinálja ő, simogatja, dörgölődik hozzá. Ez a helyzet nekünk nagyon nem jó. Tudom, a helyes út az lenne, hogy elmondjuk a szüleinek. De ebben az esetben biztos, hogy harag lenne, mert a kamasz lány kiforgatná, az anyja meg el is hinné, mert elfogult nagyon a gyerekével szemben, mindent megenged neki szinte (de velünk nagyon jófej, segítőkész). Attól félünk, nehogy az jöjjön ki az egészből, hogy a férjem mászott rá a lányra. Nagyon jó, igaz barátaink, ilyenért nem szeretnénk elveszteni őket. Ugyan ezért nem akarjuk a lányt sem felvilágosítani arról, hogy idáig volt a határ és nem tovább. Ha mindig visszautasítjuk azt, hogy jöjjön a lány "babázni" az is feltűnne nekik és harag lenne belőle. Az ő családukban a feleség hordja a nadrágot, ezért nem tudjuk elmondani az apának sem (hiába ő megértené a problémát) mert ki lenne forgatva, a kislány által, az anyja meg elhinné neki, és végül az apa is. Mit tegyünk?
2017. aug. 6. 22:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
71%
35, a te apádnál is hiba van.
2017. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
34%
kamu
2017. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
2%
Meg kell jol rakni, attol majd lenyugszik.
2017. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
66%
Ez rohadtul nem normális dolog... Biztosan nem hagynám annyiban. Komoly nevelési hiányosságok lehetnek náluk. Meg kell velük szakítani a kapcsolatot. Hidd el, ez a hülye csitri egyszer még eljut odáig, hogy zsarolni fog. Örülhettek ha nem szalad majd rendőrségre valami hazugsággal. Akárhogy is, oldjátok meg, de hogy ki kellene tiltani, az 100%... Ide többet be nem tenné a lábát. Szereljetek fel egy kamerát és egyszer amikor a férjedhez dörgölőzik, ő határozottan mutasson neki ajtót. Aztán ha bármi gond lenne, lesz bizonyíték a miértekről...
2017. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy meg a dörgölőzésekről annyit, hogy még illegetni magát egy dolog lenne, na de megérinteni egy férfit? :D Én azt sosem mertem volna és szerintem egy normális gyerek sem... Tehát nem, azért nem normális dolgokat csinál a kiscsaj.
2017. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
41%

„A kislány ezeket a dolgokat nem csinálja a szülei előtt egyáltalán, előttem is csak burkoltabban csinálja néha. A férjem MESÉLTE a nagyobb részét.”

Mi az, hogy neked meséli, ahelyett, hogy leállítaná? Egy felnőtt férfi, akit, szegényt, egy 12 éves csábítgat ??? Ez a cukrosbácsik kifogása, hogy a gyerek a hibás. Nem ! A felnőtt dolga meghúzni a határt, és akár a találkozásokat is megszakítani. Ez nem vicc, Nem is lehet a kislány nyakába varrni.

Nem a te dolgod, nem is a kislányé, a férjed eltolt valamit. álljon le a gyerekekkel való hancúrozásról, nőjön fel, és viselkedjen felnőtt módra, felelősségteljesen.

2017. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, amiket írtok, de arra gondoltatok már, hogy a kislányt esetleg valaki abúzálja szexuálisan? Szerintem egy 12 éves lány nem dörgölőzik egy felnőtt férfihoz alapból, akármennyire közvetlen is az. Jó barátság ide vagy oda, bennem felmerülne, hogy a családban vagy bárhol a környezetében van olyan felnőtt férfi, aki szexuálisan kihasználta (vagy teszi most is)…

Persze ne legyen igazam, de nemrég olvastam épp egy ezzel kapcsolatos tájékoztatót, és az alábbi rész ugrott be belőle:

„Tévhit: A szexuális visszaéléseket a gyerekek provokálják ki csábító magatartásukkal.

Tény: A kiváltó ok nem a gyerek csábító magatartása. A felelősség kizárólag a felnőtt elkövetőt terheli. A gyermek szokatlanul szexuális töltetű viselkedése a vele már korábban megtörtént visszaélésnek a következménye, és nem pedig az oka.”

2017. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!