Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ha egy 12...

Ti mit tennétek ha egy 12 éves lány rányomulna a férjetekre, babázás címszó alatt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó családi barátunk, nekik van egy 12 éves lányuk. Nekünk most lesz 6 hónapos a pici lányunk (már van egy 10 éves lánya a férjemnek az előző házasságából). A 13 éves kamasz lány állandóan át akar jönni babázni, hogy tudjon a picinkre vigyázni, játszani vele, mivel szereti nagyon a kisgyerekeket, s a mostohalányommal is jól kijön. Ezzel nincs is semmi probléma, de az utóbbi időben nagy elkezdett rámászni a férjemre. Konkrétan a szexxel viccelődik vele állandóan, bújik hozzá, ugyanazokat próbálja csinálni amit én és látja hogy tetszik a férjemnek. Nagyjából át akarja vállalni a szerepemet, elpakolja a párom piszkos ruháit mikor hazajön, érdeklődik, hogy hogyan telt a napja, ha a párom be akar állni segíteni mosogatni akkor kiveszi a kezéből, megcsinálja ő, simogatja, dörgölődik hozzá. Ez a helyzet nekünk nagyon nem jó. Tudom, a helyes út az lenne, hogy elmondjuk a szüleinek. De ebben az esetben biztos, hogy harag lenne, mert a kamasz lány kiforgatná, az anyja meg el is hinné, mert elfogult nagyon a gyerekével szemben, mindent megenged neki szinte (de velünk nagyon jófej, segítőkész). Attól félünk, nehogy az jöjjön ki az egészből, hogy a férjem mászott rá a lányra. Nagyon jó, igaz barátaink, ilyenért nem szeretnénk elveszteni őket. Ugyan ezért nem akarjuk a lányt sem felvilágosítani arról, hogy idáig volt a határ és nem tovább. Ha mindig visszautasítjuk azt, hogy jöjjön a lány "babázni" az is feltűnne nekik és harag lenne belőle. Az ő családukban a feleség hordja a nadrágot, ezért nem tudjuk elmondani az apának sem (hiába ő megértené a problémát) mert ki lenne forgatva, a kislány által, az anyja meg elhinné neki, és végül az apa is. Mit tegyünk?
2017. aug. 6. 22:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
83%

9-es vagyok


Azért akik "taknyán vágnák ki" a lányt, ne felejtsék már el, hogy egy gyerekről van szó, ráadásul a család barátainak gyermeke. Tini, most kezd ráébredni a nőiességére, de nem tudj még, hogyan, mikor, kivel kell és szabad használni. Próbálgatja a szexepiljét, ez teljesen normális dolog.


A nem normális dolog az, hogy a férj hagyta ezt idáig elfajulni. Nem a feleségnek kell csókolgatni, ölelgetni a férjet a kislány előtt, kvázi versenybe szállni a hímért egy tinilánnyal, tejóóisten :D


Hanem a férjnek kell szépen elbeszélgetnie a kislánnyal nem bántó módon. Akkor, amikor legközelebb ez megtörténik. Mert ha csak úgy a semmiből felhozzátok a témát, lehet nem is fogja tudni, miről beszéltek, hiszen nem biztos, h ez a viselkedés nála tudatos.


El kell neki mondani, hogy ilyet nem csinálunk, ez a viselkedés a férjjel nem helyénvaló, mert barátok ilyet nem csinálnak, csak szerelmesek, márpedig a két család tagjai barátok és azok is maradnak, mert bírjátok egymást. Ennyi, nem kell órákig a lelkére beszélni, túlragozni a témát, nem bűnt követett el, csak helytelenül viselkedett. a végén fontos megerősíteni, h nincs baj, nincs harag, minden mehet tovább , csak vegyen vissza a kislány.


Sok sikert!

33n

2017. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
73%

Nekem azért is furcsa a helyzet, mert a férjemnek van egy 24 éves lánya (meg egy 4 éves közös).

Ő maga mondta, hogy nem is érti, de a lányával egykorú, vagy fiatalabb lányoknál semmilyen szexuális ingerenciát nem érez, hiába csinosak. Pedig 45 éves, normális lenne,ha 20-25 éves lányok tetszenének neki. De a lánya miatt ott van benne a gát, hogy "azok még gyerekek".

Nem megcsalásról van szó, csak arról, hogy kit néz meg az utcán és kinél fordítja el a fejét.


Az egyértelmű, hogy az ovisok nem jönnek be neki, de kicsit én is meglepődtem, hogy a huszonévesek sem. Ő nem tud elvonatkoztatni a nagyobbik lányától.

2017. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
73%
Ez iszonyú kínos. Az én férjem ilyen esetben többé nem tűrné meg maga körül a kislányt. Saját magától megkérne, hogy legközelebb csak akkor hívjam át, ha ő nincs otthon illetve ha jönnek a szülei is.
2017. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
33%
Már ne haragudj de ha az én parom ez ellen nem tenne semmit mar az elso alkalommal akkor nem a lany hibás csak ( meg a szülei) hanem a féreg párod is , aki ezt hagyja , mivel ezzel adja alá a lovat.. meg sem lepodnek ,ha egy nap az ágyban találnád vele ezek után. Engem nem erdekelne a kiscsaj lelki bánata szepen elkuldenem melegebb éghajlatra. De elobb felvennem videora mit csinal miket mond.. ez nem normalis dolog.és leülnék párommal beszélni, h mégis ezt h gondolja h rá sem szól??? Hisz nem ő a te nejed..amikor csinalja ezeket nyugodtan szólj rá h bocsi de a saját korosztályoddal csináld ezt es ne nős pasikkal!
2017. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
21%

Rosszul kezeltétek a dolgot. Ez tény. De azért ne kiáltsuk már ki pedofilnak.

Apum is cseszegette a barátnőmet h van e pasija, hol vette a "hegyes pólóját" stb.

Ő is fogócskázott velünk meg hülyéskedtünk.

Csak barátnőm nem így reagált ezekre.

Nektek most az a lényeg h a lánnyal tisztázzátok h ez nem helyes. Ha kell szülőkkel együtt szemtől szemben beszéljétek ezt át.

Ha tényleg jó barátok vagytok akkor ezt meglehet beszélni.

Ha a mi barátaink álnának elénk ilyennel, (meglepődnék) de biztos h nem botránkoznék meg a dolgon.

Kiskamaszról van szó, aki most jön rá h mővé cseperedik. És vágyik a szerelem, szeretet után. Hisz mindenhol ezt látja. Kíváncs, átakarja élni ő is

2017. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
76%
35-ös, amit a te apukád csinált az sem oké, főleg ez a hegyes pólós szöveg, ettöl konkrétan a hideg kirázott. Fúj. Érdekes az én apám nem mondott ilyet a barátnőimnek, és egyik barátnőm apja sem mondott ilyet.
2017. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nektek már az agyatokra ment a sok pedofíliával kapcsolatos cikk, híradás.

Elhiszem h féltitek a gyerekeiteket, én is az enyémet. De azért kicsit túlgondoljátok a dolgokat!

2017. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
73%

"Ez beteg, de a férjed részéről.


Nehezére esne nem "pajkosan" (wtf?) játszani egy gyereklánnyal?

A kérdései egy munkahelyi környezetben kimerítenék a szexuális zaklatás fogalmát és erre ő megengedi ezt magának egy éppen serdült tinivel szemben? Hát jó hogy félreérti a gyerek, ha imponál neki a férjed és ártatlan lányos fantáziája elszalad.


Nagyon egyszerű a történet. A férjed befejezi a játékba burkolt fogdosást és probléma megoldva. Még a saját gyerekét sem tapperolja szabadon az ember egy kor után, mert bizony zavaró a kamaszodó gyereknek is.

"


Azt ne feledd , hogy a férj mondta el a feleségének. HA tényleg csak játszana a lánnyal, tetszene neki ez, akkor simán elhalgathatta volna. Vannak kicsit szabadabbszájú felnőttek , ez még nem akkora gond mint a kislány viselkedése.

2017. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
52%

Ez azert kenyes helyzet, mert tenyleg rosszul is kijohet ha szoltok a baratoknak. (En ismerek olyan tanart, akit egy felreertheto megjegyzes miatt lecsuktak pedofilia vadjaval...) Szoval en sem szolnek nekik.

Szerintem inkabb ritkitani kell a talalkozasokat a kislannyal, es akkorra athivni amikor a ferj nincs otthon. Abbol majd ugyis kiderul, hogy tenyleg babazni akar-e, vagy egy ido utan mar nem is akar olyan surun menni.

Semmi bantot nem kell mondani se neki, se a szuloknek, csak neha kicsit lerazni, amikor felhiv a baratnod:

"A vasarnap delutan nekunk nem jo, mert megyunk a mamaekhoz, aztan hetfon kedden delutan lesz a baba-mama torna, viszont szerdara a Sanyi megigerte mar a Gizikeeknek, hogy segit a koltozesben, ugyis csak egyedul lennek itthon a babaval, jol jonne a segitseg, ha Lujzikanak van hozza kedve."


Mindenkeppen olyan idopontot talalj, amikor a ferjed nem lesz otthon, es ezt hangsulyozd is ki. Ha meg megis otthon lesz (nyilvan nem az a cel, hogy meg neki kelljen elmenekulnie otthonrol emiatt) akkor te kuldd el arra az idore nagybevasarlasra vagy vmi. Es amikor visszaer, akkor mondd a kislanynak, hogy most hogy apa is itt van, majd o vigyaz a babara, TE meg hazaviszed ot. Szerintem egy ido utan a kislanynak hirtelen nem lesz olyan izgalmas az atjarogatas. Aztan majdcsak leszokik rola.

Egy probat mindenkeppen meger a bekesseg kedveert.

2017. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
52%

"...és látja, hogy tetszik a férjemnek."

Na, itt a probléma. A kislány zakkant, de a férjed se normális, hogy pozitívan reagál a lány nyomulására.

A megoldás meg az, hogy nem jön át. Nehogy már ne bírj el segítség nélkül egy babával. A férjed lánya menjen át a barátnőjéhez, ne ő hozzátok. És ha ilyen helyzetben az érdekel, hogy megharagszik az ismerős, akkor gratulálok, meg is érdemled. A férjednek meg szólj, hogy állítsa le magát, ha nincs annyi esze magától.

2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!