Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy a kamasz fiam...

Mit tegyek hogy a kamasz fiam ne járjon minden hétvégén részegen haza?

Figyelt kérdés
17 éves a nagyobbik fiam, mostanában előfordul hogy péntek/szombat éjjelenként ittasan/részegen jön haza. Van hogy észre sem veszem amikor megjön, csak délelőtt amikor szedem össze a szennyest látom hogy teljesen felöltözve ruhában alszik, egy kanna van az ágya mellett.

2017. aug. 18. 22:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
26%
Akinek a pia a szórakozás, az igen ostoba ember.
2017. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, hamarosan összeszed egy csajt, és akkor inkább vele tölti majd a szabad idejét.
2017. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%

Azért elgondolkodtató, hogy mennyi képmutató ember van.

Emberek, nyár van, és a nyárhoz hozzátartozik a szórakozás, és akár tetszik akár nem, a szórakozáshoz hozzátartozik az alkohol is. Főleg kamaszkorban. Ezért egyszer nem emelnék kezet a fiamra, biliárddákót meg pláne nem.

Aki meg azt írja, hogy zárd be az ajtót... úr isten hol él az ilyen? A saját gyermeke aludjon az utcán, mert ő "nem tűri meg az alkoholt"?


Igen, lehet mondani, hogy 300 ezer alkoholista országa vagyunk. De az, hogy egy tinédzser elmegy NYÁRON HÉTVÉGENTE inni, az nem alkoholizmus.


Jöhet a lepontozás tőletek, begyöpösödött szülőktől...

2017. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem kéne hányásig inni.
2017. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
43%
13as nem az a baj hogy eljár inni, hanem hogy minden hétvégén részeg, hányásig issza magát. Ennyire ne legyünk már toleránsak. Majd ha neked is lesz gyereked vagy kinőlsz a kamaszkorból rájössz. Azt meg akinek a szórakozáshoz le kell részegednie csak szánni tudom.
2017. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

Lány létemre ennyi idősen én is ezt csináltam. Meg még utána pár évig, amíg le nem diplomáztam. Aztán meló, család, gyerek...


Nem dől össze a világ. Ne adj neki pénzt, kevesebbet tud elinni.

2017. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
33%

Igazan buszkek lehettek magatokra ha csak seggreszegen tudtatok szorakozni...

Ket kezemen meg tudom szamolni hanyszor voltam annyira reszeg hogy megszakadjon a kep 30 ev alatt, 20 ev alatt egyszer sikerult hanyasig jutnom, mert durvan eros hazipalesz kiutott, pedig hozzatennem hogy hardcore alkoholpusztito rokonsagom van, foleg apai agon, megsem ragadt ram.

Ne szedd ossze a szennyeset, tanulja meg szepen hol a mosogep. Nappali alvast meg egyeb privatszfera megvonasokkal probalkoznek, ha ezek utan is reszegen jon haza, lattam mar katonasag alatt alkoholelvono gyakorlatokat, az utan vaggy abahagyja az ivast, vagy nagyon utalni fog.

2017. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
50%
#17 te most azt javasoltad a kérdezőnek hogy ne hagyja aludni a fiát?
2017. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
58%
18as és ez miért is baj?Tudod, aki éjjel legény, legyen nappal is az. Nagyon is helyes, járkáljon el ha akar, igyon a saját pénzéből, de nyolckor akkor is ébresztő ha hétkor ért haza, és kezdheti a segítést.
2017. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan, ha ejjel legeny, legyen nappal is.
2017. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!