Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tökönrúgták a fiamat az...

Tökönrúgták a fiamat az iskolában, szerintetek ez normális manapság?

Figyelt kérdés
A héten egy lány tökönrúgta a 12 éves fiamat, szerintetek ez normális, hogy ilyenek lehetnek az iskolában? Mi van ha megsérül?

2017. szept. 10. 17:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
91%
maximum ha egy baltával verik tökön lesz impotens, de attól, hogy egy 12 éves kis csaj megrúgja biztosan nem :D Nem tudom ezen mit vagy úgy kiakadva valami nem tetszett hölgynek és sajátos módon fejezte ki. Hogy engem hányszor rúgtak tökön hajaj..
2017. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
91%
Biztos okkal kapott oda egy rúgást xd :D :D
2017. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
97%
Ha tudnád mi mindenen jár egy 12 éves kamasz gyerek agya manapság... Hajjaj.
2017. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi idősen a legtöbb szemtelenkedő, igenis rosszra gondoló fiút tökön rúgtuk.

Nem oktalanul kapta ez biztos :)

2017. szept. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük az előzményeket.
2017. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem csakis akkor kéne tökönrúgni, ha veszélyes szituációba kerülnénk"

"Ha esetleg fogdosott, akkor meg pofozzák fel a csajok. Ne veszélyeztessék már, hogy impotens lesz."


Rosszul gondolod! A fiadat ne veszélyeztessék, hogy impotens lesz, de a lánynál nem baj, ha a barom fiad engedély nélkül tapizza? Szerinted ő mit él át? Milyen lelki sérüléseket okoz neki? Hidd el, maradandóbbat, mint a rúgás!

A lányomat arra tanítom, hogy soha senkinek ne engedje, hogy olyat tegyen vele, amit ő nem szeretne. A saját teste felett a lányom rendelkezik, nem holmi idióta. A tökönrúgás a legkevesebb, amit a fiad érdemelt, remélem, elmegy a kedve a fogdosástól.


Kérdezz rá a fiadtól, vagy a tanárától, mi történt, hogy ezt kapta.

2017. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha taplo modon viselkedett a lánnyal akkor meg érdemelte . Az osztályfőnöktől kérdezd meg burkoltan , hogy a gyerek hogy sokott viselkedni az órán és ilyenek ... ha ott az osztályfőnök is meg mondja hogy nem tud viselkedni akkor 90% hogy valamit csinálta amit a lány így reagált le .
2017. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a fenébe szereztél erről tudomást?

A fiúknak ez ciki, nem hiszem, hogy elmesélte volna :)

Akkor se mondják el, ha nagyon fáj, nemhogy ha 5 percen belül elmúlt a fájás, ahogy szokott.

Egyébként 12-13 éves korban ez elég gyakori dolog, 10-15 tökön rúgáson mindenki átesik ebben a korban. Ha más nem, foci közben.

A herék egyébként sem sérülnek olyan könnyen.

2017. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
87%

2 évesem lendületből tököntérdelte a 10 évesemet. volt jajjgatás...akkor most impotens lesz? sztem már az, ahányszor focilabda tökönrugta.

Hidd el, nem viccből rúg egy lány tökön egy fiút. A "nemhiszem"-el nem lehet messzire menni,de gyereknevelésnek sem elsődlegesen megfelelő hozzáállás

2017. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
87%
Engem is jopárszor tökön ductal a suliban pedig Csak odébb akartam lökni nem feltétlen bántani nem bántok lányokat kaptam valszeg ez elég ok hogy tökön rugjanak sajnos Xdxd De tuléltem idàig meg van mind kettő mogyim 14/F
2017. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!