Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tökönrúgták a fiamat az...

Tökönrúgták a fiamat az iskolában, szerintetek ez normális manapság?

Figyelt kérdés
A héten egy lány tökönrúgta a 12 éves fiamat, szerintetek ez normális, hogy ilyenek lehetnek az iskolában? Mi van ha megsérül?

2017. szept. 10. 17:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
55%
*rugtak
2017. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

#16 teljesen egyetértek veled, de egy pofon is hatásos.


#18 barátja mondta nekem, amikor az iskolába mentem érte.

2017. szept. 11. 19:08
 23/60 anonim válasza:
18%
Sajnos én is ezt tapasztalom, hogy egyre agresszívabbak a gyerekek. Sőt, ami talán még rosszabb, hogy (mivel a lányok abban a tudatban élnek, hogy őket nem ütheti meg senki) emiatt azt érzik, hogy büntetlenül "bánthatják" a fiúkat. A srácoknak egy idő után persze megelégelik a dolgot és vagy lenyelik majd továbbállnak vagy visszaütnek és rendszerint ilyenkor jönnek "az a férfi aki megüt egy nőt az nem is férfi" típusú hozzászólások és siránkozások.
2017. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
82%
ez a ritkább utolsó. Tökön csak kivételes esetben rúgnak.
2017. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
64%
23as. Régen mi is pont ilyenek voltunk.
2017. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim válasza:
100%
De meg mindig nem tudjuk, hogy mit tett a fiad. Ugy eleg nehez eldonteni, hogy normalis dolog-e.
2017. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
62%

Pofozkodni? Te eszednél vagy?


Örüljön neki a fiad, hogy ennyivel megúszta. Nálunk 12 évesen már ment a csajok gatya-bugyi! lehúzása, fogdosása (segg, mell, de volt aki lazán alányúlt).


Alám egyszer nyúlt egy srác brahiból, válaszként eltörtem az orrát.

Pofozkodik a fene, abból nem tanul.

Persze, intő, meg szentbeszéd a tanár részéről, de apa legalább komolyan vette, mert ez irtó gusztustalan dolog, ha 22, ha 12 a fiú.

2017. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
65%

Előzmények és a másik fél, esetleg tanúk elmnodása nélkül ez így nem jelent semmit.

Nagy általánosságban igaz, hogy tökönrúgást nem úgy osztogatnak a gyerekek, hogy odamegy, megkopogtatja a vállát, majd dirr! Valamit csinálhatott, hogy megnyert magának egy ilyen "díjat".

Másrészt viszont elszaladhatott a ló a hölgyikével is. Hiszen mondjuk elhívta "randizni" a fiad, és ilyenkor tökönrúgással kifejezni a nemtetszését valóban prosztó dolog, mint ahogy mondjuk nekimehetett a fiad véletlenül a lánynak, aki a bocsánatkérést így hálálta meg.


Mindkét viselkedés elítélendő, tapizásért én pl nagyon magamba néznék, mit rontottam el, hogy ilyesmire vetemedik a fiam, edig én is férfi vagyok. Más esetben viszont elbeszélgetnék a hölgyikével és a szüleivel is, hogy ha lehet, normálisan viselkedjen - és itt tényleg beszélgetésre gondolok, nem akarok odamenni verekedni.

2017. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező,gondolom ő az egyetlen gyereked...


Nem kell ennyire félteni,ennyitől semmi baja nem lesz.


A fiad biztos tett valamit,ami miatt ezt a reakciót váltotta ki a lányból.


Az pedig,hogy a 12 éves fiad biztos nem gondolkodik ilyeneken...

Elhiheted,hogy egy ennyi idős gyereknek,főleg,ha fiú,sokkal mocskosabb a fantáziája :D

2017. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
85%

"Az pedig,hogy a 12 éves fiad biztos nem gondolkodik ilyeneken... "


Ezen én is jót mosolyogtam. Kérdező, ha egyszer megnézhetnéd a kisfiad böngészési előzményeit, valszeg dobnál egy hátast.:D

2017. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!