Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tökönrúgták a fiamat az...

Tökönrúgták a fiamat az iskolában, szerintetek ez normális manapság?

Figyelt kérdés
A héten egy lány tökönrúgta a 12 éves fiamat, szerintetek ez normális, hogy ilyenek lehetnek az iskolában? Mi van ha megsérül?

2017. szept. 10. 17:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:
29%

Egy pofon is elegendő lenne szerintem is. Tökön rúgást akkor kellene alkalmazi, ha meg akarná erőszakolni, vagy bármilyen fizikai bántalmazást okozna a lánynak. De akkor nagyon megérdemelné.

Kíváncsi lennék fordított esetben, ha egy csajt rúgnának puncin csak mert, beszólt, vagy tapizott valakit, akkor mit szólnátok. És az még nem is annyira fájdalmas...

2017. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
9%
Én bárkit tökön rugok szentem Tök vicces Ahogy fogják meg fetrengenek haha :D 13/l
2017. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
16%

Na itt van egy példa, mikor jogos a kérdező kiakadása.

Mások fájdalmán nevetni? Főleg úgy, hogy ő okozta? Ilyen embereket én elzárnék a társadalomtól, és soha nem engedném őket vissza, mert alapvető, az együttéléshez nélkülözhetetlen morális értékeknek vannak híján.

2017. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
19%
Vegyük figyelembe, hogy a kislány sem lehet sokkal több 12 évesnél. Nyilván a fiú csinált valamit, amivel kihozta a sodrából, ő meg az általa ismert egyetlen módon védekezett: tökön rúgta. DE! Szerinted mégis hány 12 éves kislány tudja, mennyire veszélyes ez? Nyilván, meg kell beszélni a kislánnyal, hogy ezt így ezért meg ezért nem lehet. De csak egy gyerek. Nem tudhatja, milyen súlya van a tettének. Meg a fiúval sem ártana beszélni, hogyan viszonyul a lányokhoz. Mindig kettőn áll a vásár.
2017. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
77%

34-es, NEM!


HELYES, hogy a kislány tökön rúgta. Ha most megmondod neki, hogy ejnye-bejnye, nem szabad, simán megerőszakolják.


A 12 éves unokahúgomat pl az egyik hetedikes lefogta, és "csak" csókolgatta, ő meg nem csinált semmit, mert "jaj, intőt kap érte".


Megmondtam neki, hogy ilyenkor ha nincs ott senki, aki segíthetne, nyugodtan rúgjon, üssön erőből, harapjon, amit tud, és szarja le a következményeket, mert az ő teste, és az ő engedélye nélkül senki nem érhet hozzá.


Szóval, kérdező a fiad megérdemli, amit kapott, ha "csak" egy (két-három) seggreütés is volt a "bűne".

Egyébként a semmiért a lányok sem szoktam tökön rúgni senkit, szóval nyilván nem először molesztálja a csajt, ő meg beleunt.

2017. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan 13/l
2017. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen már össze-vissza hepajkodnak a fiúk :DDD valszeg valamivel megsértette a lányt a fiad, de semmi gond nincs, teljesen normális ez :D engem is rúgtak tökön de semmi bajom nem lett :D 14/f
2017. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen sràcok kisfiúk Csak igy tanulják meg hogy Mit szabad És mit nem golyóit kell Jol megrugni észhez tér. .. vicces lehetett a szituáciò... xd :D videò Nincs róla ? :D
2017. szept. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan tökönrúgástól nem lehet impotens a fiad, viszont megsérülhet, sérv alakulhat ki, extrémebb esetben meddő lehet, ami azért komoly dolog. A tökönrúgás a méhen rúgással rokon inkább, mint a seggrecsapással,tapizással. A lányok gyengébbek, így ösztönösen a vitális pontokat támadják, szem, torok, vagy a fiad töke. Ha fiam lenne, elmondanám, hogy legyen erre felkészülve és ne húzzon ujjat a lányokkal, mert jobban megjárhatja, mintha egy fiúval tenné. Ha lányom volna, akkor neki megmondanám, hogy brahiból/vita kezelésekor/beszólogatáskor ezen pontok támadása tiltott, a saját testi épségének megvédése esetén pedig kötelező. Tényleg tudni kéne, hogy miért történt ez, de az esetek döntő többségében nem kell tökönrúgni a másikat. A mi időnkben is gyakori volt, mert a lányok nagyon rá voltak állva és egy egyszerű vita esetén is elég jellemző volt. A 13 éves kislánynak meg csak azt üzenem, hogy ha egyszer a saját beleddel akasztanak fel, akkor ne lepődj meg nagyon.
2017. szept. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
26%
Engem pont Tegnap tesin rugtak tökön pedig Csak tényleg véletlen oda nyultam a seggéhez nem kivánnám egy ellenségemnek se ezt Az érzés nagyon fájt... És közben Csak kinevettek... :( 14/f röhögött rajtam mindenki miközben Csak szenvedtem le is ultem
2017. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!