Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Taszitsam el a kamasz fiamat,...

Taszitsam el a kamasz fiamat, mert a férjem szerint nem helyesen viselkedünk?

Figyelt kérdés
van egy 13 éves kamasz fiam elsö házasságbol.a második házasságom 3 éve tart.férjem és a fiam mostanában nem jönnek ki jol egymással,talán a kamaszodás miatt,igazábol nem tudom.férjem minden reggel 6 ra elmegy dolgozni,ekkor a fiam átjön a háloszobába egy fél orára pihenni velem és a kistesojával ,mielött suliba menne.ez férjem szerint nem helyes.ugy jön haza a sulibol,hogy átölel és puszit ad az arcomra.férjem szerint ez see helyes,mert ezek már sexuális megnyilvánulások.napközben is van hogy semmi ok nélkül odabujik hozzám,de már ott tartok,ha férjem otthon van akkor inkább kikerülöm az ilyen érintkezéseket.habár szerintem ezekben semmi kivetni valo nincs.vagy tényleg van egy bizonyos kor,ameddig lehet puszilni egy gyereket,aztán pedig már nem helyes?nem tudom hogy én vagy a férjem látjuk helytelenül a dolgokat?
2017. szept. 20. 07:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb hülyeségt nem is csinálhatnál, minthogy eltaszítod! Örülj neki hogy szeret és ki is mutatja, nem pedig a háta közepére kíván már most..

A férfed fejében nincs minden rendben!

2017. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, én 30 éves vagyok és a mai napig megölelgetem, megpuszilgatom Anyukámat és Apukámat is, pedig már saját gyerekem is van. Mi ebben a rossz? Inkább az új férj féltékeny szerintem.
2017. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 13 lesz októberben. Már nagyon nagyfiúnak érzi magát, becézni, megölelni, ne adj isten megpuszilni nem szabad. Napközben.

Ellenben este "elvárja" a betakargatást, puszikat, babusgatást, sőt azt is eltűri (szerintem titokban jól esik neki), hogy gügye becézgetéseket dünnyögjek neki. Ha nálatok ez reggel fér bele a napba, hát akkor legyen reggel.

A férjed egyszerűen féltékeny, de ezt még magának se vallja be. És könnyen lehet, hogy otthonról is kissé ridegebb mintát hoz. Neki hiányzott annak idején a szülői gyöngédség, és ezt a fájdalmat azzal tudta csökkenteni, hogy normává tette a "puszilkodás, ölelgetés nem illik egy fiúhoz" szabályt, most pedig a te fiadon is ezt hajtaná be. Neki nem lehetett annak idején így viselkedni, ez "nem is illik", akkor nektek most miért szabad???

2017. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tetszene a pasinak, akkor ő mehetne amerre lát. Nehogy már az legyen a gyerek bűne, hogy szereti az anyját. Eszem megáll. Te meg erősíted ezt, hogy a hülye férjednek megfelelj? Szerencsétlen gyerek...
2017. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
értem én, hogy biztosan jó a farka neked, de hogy fordulhat meg egyáltalán a fejedben, hogy a gyerekedet! taszítsd el, mert a férjed egy barom?!
2017. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan megfordul a fejedben, hogy a saját fiadat eltaszítsd az új fallosz kedvéért ?! Uramisten. Én anyukám azonnal kidobná az ilyen férfit a házból. Persze ez csak elmélet, mert apukámmal házas, nem váltak el szüleim soha. De még őt is kidobná ilyen gusztustalan viselkedésért. Miért kell szexualitást belemagyarázni abba, hogy a gyerek puszit ad az anyjának, megöleli, mellé bújik kicsit. Én nem 13 éves, hanem 15 éves fiú vagyok. Szombaton apámmal aludtam, de múlt héten anyámmal. Miért ? Nekem is szükségem van még néha a szülői biztonságra, szeretetre. Puszit és ölelést én is szoktam adni pl, ha megyek suliba vagy fekszek le aludni. Filmezés közbe is jólesik valamelyikükhöz bújni. Egyiknek sincs szexuális oka. Az ember normális esetben társas lény és törődésre van szüksége.
2017. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne forduljon a fejedben az,hogy a gyereket taszitod el magadtól.Nekem is van egy 12 éves fiam az elozo hazassagombol és ő ugyan így puszilgat, olelget.Mellette mondja is,hogy szeret és szerintem ez így van rendjén,kimutatja az erzeseit.A férjed féltékeny,ami szerintem helytelen,az én párom kimondottan örül,hogy ennyire szeret a fiam.
2017. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a férje mondta, de ezt ő: ,,ha férjem otthon van akkor inkább kikerülöm az ilyen érintkezéseket"

Szerintem nagyon gáz, gyenge jellemre utal ez a viselkedés... Ha a férjed azt mondja ugorjatok a kútba, akkor gondolom azon is elgondolkodsz.

2017. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

A fiad szeret, ezért bújik és puszil téged.Ezzel nem tudom mi a probléma.

Nekem pont az a bajom, hogy az ilyen korú lányom egyre ritkábban teszi ezeket...inkább én próbálkozom Nála, de nem igényli már annyiszor, mint régebben.Élvezd inkább, amíg lehet.A férjed meg gondolkozzon el a saját viselkedésén.

2017. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
lehet férjed pedofil és ő vágyik a fiadra
2017. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!