Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Taszitsam el a kamasz fiamat,...

Taszitsam el a kamasz fiamat, mert a férjem szerint nem helyesen viselkedünk?

Figyelt kérdés
van egy 13 éves kamasz fiam elsö házasságbol.a második házasságom 3 éve tart.férjem és a fiam mostanában nem jönnek ki jol egymással,talán a kamaszodás miatt,igazábol nem tudom.férjem minden reggel 6 ra elmegy dolgozni,ekkor a fiam átjön a háloszobába egy fél orára pihenni velem és a kistesojával ,mielött suliba menne.ez férjem szerint nem helyes.ugy jön haza a sulibol,hogy átölel és puszit ad az arcomra.férjem szerint ez see helyes,mert ezek már sexuális megnyilvánulások.napközben is van hogy semmi ok nélkül odabujik hozzám,de már ott tartok,ha férjem otthon van akkor inkább kikerülöm az ilyen érintkezéseket.habár szerintem ezekben semmi kivetni valo nincs.vagy tényleg van egy bizonyos kor,ameddig lehet puszilni egy gyereket,aztán pedig már nem helyes?nem tudom hogy én vagy a férjem látjuk helytelenül a dolgokat?
2017. szept. 20. 07:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és ha élnének még a szüleim, én biza megölelném, megpuszilnám őket.
2017. szept. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!