Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek közül melyik a rosszabb?...

Ezek közül melyik a rosszabb? 17/f

Figyelt kérdés
Ha minden hétvégén egy diszkóba hulla részegre isszuk magunkat, vagy pedig ha pl péntek vagy szombat este kimegyünk a haverokkal valahová, vagy összegyűlünk valakinél és füvezünk kicsit?

2017. nov. 5. 16:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Inkább olvass, barkácsolj, vagy menj el színházba. Ezek is opciók, ugye tudod?
2017. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Az a legrosszabb, ha péntek este kimentek a haverokkal valahová, vagy összegyűltök valakinél és füveztek kicsit, hétvégén meg egy diszkóba hulla részegre isszátok magatokat.
2017. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
elég vicces ez az oldal. Én voltam eddig az egyetlen aki a kérdésre válaszolt "Ezek közül melyik a rosszabb?", mindenki más beszólt, okoskodott, vagy közölte hogy mindkettő fos. Vagy én értelmezem rosszul a kérdést, mindenesetre érdekes, hogy én lettem lepontozva a ....-ba.
2017. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

de miért kell füvezni? miért nem lehet mondjuk megnézni egy meccset, vagy elmenni táncolni, esetleg csajozni?, fifázni vagy vmi egyebet együtt?

Persze lehet lecsúszik közben 1-2 sör , de már ha nem vagytok részegek nem is érzitek jól magatokat?

2017. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Mindkettő szánalmas.
2017. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is nagyjából azonosan rossz, de miért nem barátkozol olyanokkal, akikkel nem kell rendszereseh inni vagy drogozni ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat.
2017. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egészségedre váljék mindkettő. Ha már annyira menőnek hiszed magad, hogy rajkodsz azzal,hogy ilyeneket csinálsz, ne kérdezd meg, melyik a rosszabb... :"D
2017. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szüleid szerint melyik? Az ő véleményük a lényeg, nem egy rakás vadidegené.
2017. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, ez rendben van. De nem kene ennyiszer, egyebkent sem ertem miert jo ha valaki hulla reszegre issza magat.

Szerintem fuvet a fiatalok nagy resze kiprobalja

Evente egyszer-ketszer csinaljatok rendben

Az ivas szerinten havi 1-2x rendben lenne de mertekkel sokkal jobban jartok es jobban is ereznetek magatokat

2017. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni, mindkettő szánalmas.
2017. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!